2737
2734
عنوان

خانومای باردار میشه کمکم کنین؟

140 بازدید | 8 پست

دوستان من امشب رفتم پیش دکترم و ایشون ازمایش و سونو هفت ماهگی رو تو دفترچه برام نوشتن1برج 11 میخواستم بدونم اگر دیرتر برم مشکلی هست؟ ازمایشگاه یا سونوگرافی قبول میکنن؟  نمیگن تاریخش مال قبلا بوده؟  

خدایا تنها امیدم به تویه هوامو داشته باش و کاری کن هدیه ای که بهم دادی سالم دنیا بیاد🙏🙏

نه مشکلی نیست عزیزم

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مگه تاریخش یکم نیست میتونی خودت بزنی یازده دوازده سیزده......

ایوللل چرا به فکر خودم نرسید؟

خدایا تنها امیدم به تویه هوامو داشته باش و کاری کن هدیه ای که بهم دادی سالم دنیا بیاد🙏🙏
مگه تاریخش یکم نیست میتونی خودت بزنی یازده دوازده سیزده......

مرسی عزیزم

2740
ایوللل چرا به فکر خودم نرسید؟

گلم اگه تاریخوعوض کنی ومتوجه بشن اون مکان،دیگه اصلا اصلا ازت قبول نمیکنه ها ممکنه رنگ خودکارت یانوشتنتم فرق کنه اونم قبول نمیکنن

خداجون ممنون بابت سلامتیه پسرم😍