2733
2739
عنوان

كيست دارم و درد وحشتناك

20769 بازدید | 51 پست

سلام دوستان. ديشب تاصبح ازدرد نخوابيدم. امروز رفتم پيش متخصص. سونو نوشت. مشخص شد كيست دارم. نوشته كيست ساده، ولي دردم خيلي زياده!! مگه كيست ساده دردناكه؟!؟!؟

نيازارم ز خود هرگز دلي را كه مي ترسم در آن جاي تو باشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

رحم ات سرده عزیزم یه دم کرده ی دارچین وزنجبیل بخوری مطمئن باش همون موقع دردش نصف میشه بعدکه اثرکرد بهترمیشی 

💞گل پـــونه خودش میدونه اگه بره دنیام یه زندونه ،واسه همه بی قراریام میدونه دواودرمونه.... 
نه ولی وقتی به درد میفته که ترکیده باشه، شاید دپتا بوده یکیش ترکیده، از خود دکتر نپرسیدی چرا درد دار ...

چيزي نگفت😔😔

من لتروزل خوردم تو سونو روزدوازدهم معلوم شد کیست پیدا کردم با خوردن لتروزل..حالا آز دادم منفیه پری هم نمیاد..حتی رازیانه وپونه هم خوردم پری نمیاد..چیکار کنم؟؟؟😭😭😭😭😭

واسم ی صلوات میفرستی؟؟😍😍😍ممنونم دووستم
2738
رحم ات سرده عزیزم یه دم کرده ی دارچین وزنجبیل بخوری مطمئن باش همون موقع دردش نصف میشه بعدکه اثرکرد ب ...

مرسي گوزل💋

من لتروزل خوردم تو سونو روزدوازدهم معلوم شد کیست پیدا کردم با خوردن لتروزل..حالا آز دادم منفیه پری ه ...

منم با خوردن قرص اووميد كيست اوردم..دكتر نگفته چيكار كنى كيستت از بين بره؟؟

ميشه براى باردار شدنم يه صلوات بفرستيد🙏🏻
منم با خوردن قرص اووميد كيست اوردم..دكتر نگفته چيكار كنى كيستت از بين بره؟؟

فقط برا قرض پيشگيري تحويز كرد🤔

2706