2733
2734
عنوان

بیاین خیلی دلم گرفته😭

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 33 پست
خودت بگو بدون دعوا جدی میگم حرفاتوبهش بزن.بگو من لطف کردم جهاز آوردم 

بگمم قبول نداره که فقط میگه مهم نیس برام خانوادت هرچی بدن واسه سربلندیه توئه واسه زندگیه توئه چه ربطی داره به خونه ای که من میگیرم...اما اخرش با گریه گفتم هرچی اوردمم زیادیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بد نیس برم به خانوادم بگم که اره دامادتون میگه جهازت فلانه بساره؟

اگه واقعا کوتاه نمیان بگو 

بزرگترا باهم صحبت کنن 

البته اگه اهل احترام به خانواده شما هستن 

من.دوستم.مشکل شما روداشت 

یه جلسه خانوادگی گرفتن موضوع رو مطرح کردن 

البته بهت بگما نه اینکه خانوادگی وایسید به دعوا و بی احترامی ها ولی خیلی منطقی و قاطع از خودتون دفاع کنید 

این دوست من خداییش نمیتونم بگم 100درصد مشکلش حل شد و دیگه هیچی نگفتنولی خب خییییییییلی کمتر شد جوری که دیگه در حد قابل تحمله براش 

از مسیری که رفته بودی داشت موجی از انجماد می آمد...
2728

عزیزم اصلا کوتاه نیا هرچی درمورد جهازت گفت بگو بهترینشو خریدم اگه مشکل داری خودت برو بخر چه جوش جیب خودشم میزنه چندسال دیگه باید پول گاز بدم بهش بگو وظیفته وظیفه پدر مادر من نیست

اگه واقعا کوتاه نمیان بگو  بزرگترا باهم صحبت کنن  البته اگه اهل احترام به خانواده شما هس ...

میدونم خانوادم خیلی عصبی میشن وقتی بگم که دامادتون اینجوری گفته یا مادرش گفته

عزیزم اصلا کوتاه نیا هرچی درمورد جهازت گفت بگو بهترینشو خریدم اگه مشکل داری خودت برو بخر چه جوش جیب ...

بهش گفتم گفتم مگه جهاز چیزیه که میدن تا اخر عمر استفاده کنی بالاخره هر وسیله ای تو خونت نباشه یا خراب بشه یا احساس نیاز بشه بهش باید بگیری دیگه

به نظرم یه مشاوره برو یا تلفنی مشاوره بگیر ببین نظر مشاور چیه 

از مسیری که رفته بودی داشت موجی از انجماد می آمد...
2740

به نظرم به پدرت بگو به باباش زنگ بزنه بگه همچین چیزایی شنیدیم اگر مشکلی هست بگید تا یه فکر اساسی بکنیم .. سفت بگیر این حرف رو پیگیری کن اگه ادامه شو نگیری تا آخر عمرررر باید تیکه هاشونو در مورد جهاز و سیسمونی و و و تحمل کنی

بنطرم جدی بگیر مسئله رو چون تا آخرین روز زندگیت این حرفا رو بهت میزنن...بگو ما رسم داریم جهاز کامل و لاکچری واسه کسی ببریم که خونه بخره اونم خونه عالی این وسایل خیلی به سر شما و خونتون زیاده...اگه گفت واسه دختر خودشون خریدن بگو اوکی پس شما ازشون استفاده نکن و وسایل خودتو بیار

خوشا بحال کسیکه ایمان و اعتمادش را به من از دست ندهد.

حق  دارن عزیزم.والا امپر منم رفت بالا چه حرفا تو ای اوضاع اقتصادی خانواده شوهرت چه توقعات بیجایی دارن،چی باید میبردی که نبردی؟؟؟؟؟؟

خدا را چه دیدی شاید همانی شود که میخواهی  
2706