2703
2553
عنوان

بیاین خیلی دلم گرفته😭

365 بازدید | 33 پست

دیروز خیر سرم اومدن جهازمو بردن

خیلی ناراحتم انگار شوهرم و خانوادش منو به خاطر وسایل گرفتن مادرشوهرم برگشته میگه من سفرتو ندیدم میگم خب خنوز باز نشده وسایل کامل چن دقیقه بعدش میگه وااااا چینی نخریدی انگار ندیده ۲۴نفره آرکوپال خریدم  الانم شوهرم زنگ زده میگه اره چرا واسه آشپزخونه فرش نگرفتی چرا گازت طرح فره میگم خب من توستر خریدم که گازمو طرح فر بخرم خونه کابینتش کمه وسایل بچینم توش اخرش برگشته میگه آبرویه منو بردی با جهازت درصورتی که جهازم کامله کامله نسبت به خونه ای که خب اجاره کردیم ماشین ظرفشویی وسایل برقی کامل گرفتم فرش بهترینو گرفتم تااون سرویس توالت هم گرفتم 

برگشته میگه اره گازت فلانه باید یه سال دیگه بیوفتم تو خرج گاز بخرم لوسترت فلانه به من میگه چرا موکتایه خونه دست دومه میگم خب واسه مستاجر قبلیه بردیم شستیم انگار موکت خونه هم جزو جهازه که من باید بیارم خیلی دلمو شکست جوری که کلا از ازدواجم باهاش پشیمون شدم خیلی ناراحتم کلی گریه کردم غصم گرفته که خانواده من همه چیز دادن چرا اینجوری میگه چرا چشمش نمیبینه اونوقت پدر مادر خودش که هییییچ کاری نکردن مدام میگه اره بیچاره ها تو خرج افتادن بیچاره ها بدهکار شدن درصورتی که فقط ۳۰تومن پول دادن واسه پیش خونمون و عروسی گرفتن که از پول اندازون و شاباشا میخوان بردارن خرجشو تو دلم گفتم خدا ازت نگذره خیلی دلم شکست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

به نظرم خیلی جدی وایسا وبگو اگه خیلی ناراحتید جهازمو میبرم یه عروس با جاهاز لاکچری بگیرید 

اونا هیچوقت نمیگن آره بیا ببر 

ولی یه تشری بهشون رفتی 

از مسیری که رفته بودی داشت موجی از انجماد می آمد...
به نظرم خیلی جدی وایسا وبگو اگه خیلی ناراحتید جهازمو میبرم یه عروس با جاهاز لاکچری بگیرید  اون ...

اره از عصبانیتم پشت تلفن اخرش گفتم همینم که اوردم از سرتون زیادیه با گریه

2714
چقدر بی ادب شوهرت و خانوادش میگفتی همینم زیادی ناراحتی خودت بخر

گفتم ناراحتی خب خودت بخر اگه موکت مستاجری بده اگه اشپزخونه فرش نداره اگه گاز بده میگه نننه پدر مادرت هرچی دادن واسه دخترشون دادن انگار مثلا من تنها میخوام زندگی کنم

گفتم ناراحتی خب خودت بخر اگه موکت مستاجری بده اگه اشپزخونه فرش نداره اگه گاز بده میگه نننه پدر مادرت ...

رو نده اصلا

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
خدا به دادت برسه.مگه طلبکاره با خونه اجاره ایش.اگه مادرش پرش کرده بسپارش به خدا فقط 

بخدا یعنی یکی نیس بهش بگه اقا مگه تو چه خونه ای بردیش که حالا داری از جهازشم ایراد میگیری

اره از عصبانیتم پشت تلفن اخرش گفتم همینم که اوردم از سرتون زیادیه با گریه

به نظرم مشکل رو با خانوادت حل کن 

بذار اونا به عنوان بزرگترت صحبت کنن خودت قراره یه عمر باهاشون باشی خیلی باهاشون درگیر نشی بهتره

از مسیری که رفته بودی داشت موجی از انجماد می آمد...
رو ندم؟به شما شوهرت اینجور برگرده بهت بگه چیکار میکنی بخدا دلم خیلی شکست 

نمیدونم از مشاور راهنمایی میگیرم حتمن

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2706