2737
2734

دخترم ۴ ماه و ۱۱ روزشه، موقع آروغ گرفتن خیلی کم پیش میومد که استفراغ کنه، امروز صبح موقع آروغ گرفتن اول استفراغ کرد و بعدش دوباره با یه کم دیگه استفراغ یه چیز زرد استفراغ کرد، توو اینترنت نوشته خطرناکه خیلیییییی میترسم، شیر خودمو میخوره، تو رو خداااا اگه کسی میدونه راهنماییم کنه 😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زیادخوردهبودحتما.فکرکنم اون زرده که میگی خلط باشه اگه شیرشومیخوره تب هم نداره بیقراری هم نمیکنه مشکلی نیست الکی بچه رودکترنبراگه بازم بالاآوردببرش یک باراشکال نداره

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!

اگه باز تکرار شد حتما ببر متخصص اطفال،اما اگه پنیرک باشه رفلاکس معده است اونم که طبیعیه چون چربی شیر رو نتونسته راحت هضم کنه دختر من تا شش ماه شیرخواری این شکلی بود

خدایی که در این نزدیکیست
2738

پسرمنم چهارماه ونه روزشه  روزاول که دنیااومداینجورزردبالاآوردشبیه خلط بودن گفتن اشکال نداره

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
زیادخوردهبودحتما.فکرکنم اون زرده که میگی خلط باشه اگه شیرشومیخوره تب هم نداره بیقراری هم نمیکنه مشکل ...

نه عزیزم تب نداره، حالتش عادیه، یعنی یه بار اشکال نداره

نه زیاد هم نخورد 😣😔😭 اخه زرد باشه میگن از صفراست 😢😢😢😢

صفرا؟ الکی میگن اون هنوز فندقه ببرش دکتر ها 

اماصدسال وقت داره تاصفراش پربشه مگه سرخ کردنی یافست فودخورده 

.
نه عزیزم تب نداره، حالتش عادیه، یعنی یه بار اشکال نداره

نه زیادحساس نشو