2737
2739
عنوان

هرروز فقط از آخرین ساعت بازدید تلگرامش میفهمم که زندس هنوز،

| مشاهده متن کامل بحث + 1825 بازدید | 70 پست

تا رسید به امروز که دیدم مشاور مجددا پیام دادو پرسیده که آیا هنوز گم و گوره همسرت؟

گفته که خانواده مثل کشتی میمونه اون الان مجروحه،و هرچند تو هم هستی ولی چون قوی تری باید پارو بزنی وگرنه غرق میشین،نوشته امروز که جمعس و وقت خانوادمه ولی منه هفت پشت غریبه به فکرت بودم خودت چقدر میخوای به فکر باشی؟ نوشته نیاز به کمکم داره همسرم و من پارو بزنم تا اون فرصت داشته باشه خوب بشه و گفته که درسته سخته ولی طلاق راه سختریه  

کلی دستم درد میگره تایپ میکنم،یه ری اکشن نشون بده.....والا  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا نمیدونم چه کار کنم،هم دلم براش تنگ شده،هم خسته شدم از کاراش،هم اگه زنگ بزنم با اون چیزی که من گفتم خودمو کوچیک کردم،فکر میکنه پیش خودش که ازین به بعد هر دفعه قهر بکنم خودم باید برم آشتی کنم،ا زطرفی هم میدونم هزا سالم بگذره نمیاد خودش جلوواقعا خستم خسته  

کلی دستم درد میگره تایپ میکنم،یه ری اکشن نشون بده.....والا  
2728
2740

منكه نفهميدم مشكلت چيه ولي توصيه مي كنم براي مشكلت بجاي تلگ رام چك كردن چله زيارت عاشوراي ايت الله حق شناسو بخون تا معجزه رو با چشمهات ببيني.كاري كه هيچ قاضي و مشاوري نمي تونن بكنن

https://t.me/hghshenas110

براي سلامتي پدر و مادرم صلوات مي فرستي؟

نمیدونم چی بگم والا اگه کسی کسیو دوس داره چطور میتونه اینقد ازش بیخبربمونه ودوربشه؟؟؟؟اونو دارم میگم.بنظرمن زنگ نزن ببین این آقا تاکجا میخاد پیش بره واقعا؟بالاخره زنشی حداقل باید غیرتش بکشه ویه آماری اززنش بگیره نه اینکه گم وگوربشه مگه مسخره بازیه زندگی وازدواج.شما چطورادرس خوابکاه روندارید؟؟

چون عقدیم و از هم هم دوریم و تنها راه اتباطیمون  فقط تلفن و و تلگرامه، خانوادش هم شهرستانن و هی ...

عزيزم چرا ادرس خوابگاهشو ندارى؟ به نظرت عجيب نيست؟ چرا برات مهم نبوده؟ تحقيقم نخواستين بكنين از خوابگاهش؟ نميخواستى بدونى كجاست مثلا روزا و شباشو؟ بهش اهنيت نميدى پس

می‌خواهی بدانی چه می‌کنم؟ سدّیکه در مقابلِ اشک‌ها کشیده شده بوددوباره شکست. نمی‌دانم این سیل مرابه کجا بغلتاند.
سر یه چیزی که من میگفتم زود از کوره در میرفت و چیزهای خیلی بدی به من میگفت که قلبمو میشکوند،و بعدش ح ...

خوب شما تماس بگير باهاش عزيزم

زنگ بزن به موبايلش

می‌خواهی بدانی چه می‌کنم؟ سدّیکه در مقابلِ اشک‌ها کشیده شده بوددوباره شکست. نمی‌دانم این سیل مرابه کجا بغلتاند.
2706