2733
2734
عنوان

فردا باید برم ارمایش بارداری😢😢😭

| مشاهده متن کامل بحث + 605 بازدید | 76 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم بار اوله این ماه... ولی دکتر  بمن گفت اگر بار اول نگیره بار دوم میگیره،نهایتا بار سوم.... ...

ان شالله دکتر بمنم گفت دوبار انجام میدیم نگرفت ای وی اف

انتظار تو فقط مااااااله منه........افسوس از انتظار ک نداشتنت سهمممممه منه😢😢😢😢😢😢😢
منم بار اوله این ماه... ولی دکتر  بمن گفت اگر بار اول نگیره بار دوم میگیره،نهایتا بار سوم.... ...

ان شالله ک شما بار اول میگیره.‌..مشکلتون چی بود عزیزم

انتظار تو فقط مااااااله منه........افسوس از انتظار ک نداشتنت سهمممممه منه😢😢😢😢😢😢😢

منم سه سالو نیم منتظر بودم مشکلتون چیه من مشکلم تنبلی تخمدان

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭

تنبلی تخمدان😩😩

2738

شما نی نی دارین😍😍😍چجوری خوب شدین چی خوردید؟؟؟

تنبلی تخمدان😩😩

نمیدونم این بیصاب چیه افتاده به جونمون😖من ۳۵کیلو وزن کم کردم ولی بازم نشد یهو تصمیم گرفتم پیاده روی برم عسلو سیاهدونه بخورم همراه با قرصایی ک دکتر بهم داد چند شب پیش تولد حضرت زینب بی بی زدم یهو مثبت شد،ولی دوهفته دیگ باید برم ببینن قلبش تشکیل شده یانه خیلی میترسم،فردام ازمایش بتا دارم امیدوارم بالا رفته باشه باید بالای هزار رفته باشه😔

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭

البته طولانی نشد خوردن سیاهدونه و عسل مثلا یه هفته خوردم پیاده رویم یکروز درمیون میرفتم نذر حضرت علی اصغر و حضرت رباب هم کردم

نمیدونم این بیصاب چیه افتاده به جونمون😖من ۳۵کیلو وزن کم کردم ولی بازم نشد یهو تصمیم گرفتم پیاده روی ...

۳۵ کیلووو😨 چجور کم کردی...عزیزززم چقد شیرینه بعده سه سال...انشالله ک صحیح وسالمه فدات..برا ازمایشت هم دعا میکنم بره بالا عزیزم هرچی خدا بخواد

سلام دوستان اگه از دیجی کالا خرید کردین ممنون میشم پرسشنامه زیر رو تکمیل کنید

پرسشنامه مربوط به پایان نامه ارشدمه و نیاز دارم سریعتر پاسخ داده بشه، ببخشید فکر میکنم اینجا بتونید کمکم کنید مرسی

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe8GhZ7Qm8LAu1saNE5LX3PG4bxl9ebKFlV_X0Zra1oLv04Ag/viewform?usp=sf_link

البته طولانی نشد خوردن سیاهدونه و عسل مثلا یه هفته خوردم پیاده رویم یکروز درمیون میرفتم نذر حضرت علی ...

اره عسل وسیاهدانه میخورم ناشتا...من کمی هم شوهرم ضعیفه😓😓

۳۵ کیلووو😨 چجور کم کردی...عزیزززم چقد شیرینه بعده سه سال...انشالله ک صحیح وسالمه فدات..برا ازمایشت ...

یازده ماه طول کشید ۳۵کیلو کم کردم شیرینی نخوردم برنجو کم کردم ایروبیک رفتم

2706