2737
2739
عنوان

درامد نداریم خیلی غم تو دلمه پیر شدم دیگه و بهم نرسیدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3405 بازدید | 182 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
😓😓ببخشید پس نمیتونم کمکت کنم

فکر کنم ارزوی مادر شدن و به گور میبرم یه خواستگار پولدار داشتم رد کردم و چسبیدم به نامزدم بعضی وقت ها پشیمون میشم اما دلم برای اونم میسوزه لعنت به دل من 

والا من ک دارم چ فرقی ب حالم داشته؟!منم قرارشده ی عقد سادع ک اونم اونا قراره خرج شام و بدن😂😂😂😂😂 ...

تازشم پدر گلم نداره جهیزیه م واسم بگیره😂😂😂جهیزیه م نامزدم با پول خودش گرفته از هرچیزی بهترینش حتی.اما بابام تو پول یخچالی ک بهشون قول داده بگیره مونده😂😂😂داییام میخوان بذارن رو هم واس خاطر یه یخچالی ک کمترینش۷تومنه.حللا شما فک کنین اون چیزایی ک اون گرفته کجا و این یخچال کحا😂😂خدایا شکرت😏

خانوما لطفا واس تاپیکای ولنتاین منو تگ کنین🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗مررررررسی
من بعضی وقت ها شب ها هم کار میکنم یک دو شب میرسم‌خونه

ببین کار تا کار هست 

مهم ایده است 

من خیلی سایت و روش میتونم توضیح بدم 

ولی شما چی بلدی علاقه به چه کاری داری 

مثلا داشتن کانال مهم نیس 

مهم بازاریابی و جذب مشتری هس

2740

ولی یجا گفتید نامزدتون دست ب بزن داره

از الان ک هنوز بهتون مرحم نیست شما رو میزنه بعدها مشکل ساز نشه یوقت 

اونم با این سختی ک کشیدی

چون تو رو دارم ، همه دارم🤩دگرم هیچ نباید🤷‍♀️
ضامن هم نداریم 😔

من دیدم خوده کارمند بانک ضامن شده بدون هیچ توقعی فقط یه سفته بهش دادن همین.واسه وام ازدواج خیلیا ضامن میشن اصلا فکره ضامن نکن.دیگه ۱۵ میلیون واقعا چیه توی این مملکت که کسی بخواد دل دوتا جوون بشکنه .به خدا من اگر میتونستم دریغ نمیکردم 

ببین کار تا کار هست  مهم ایده است  من خیلی سایت و روش میتونم توضیح بدم  ولی شما چی ...

دقیقا مثلا یه دختررو میشناسم تو اینستا خیلی خوب میفروشه ولی خب میپوشه تو تن خودش عکس میزاره این ها ایده اس ولی خب هر کسی نمیتونه اینکارو انجام بده 

دقیقا مثلا یه دختررو میشناسم تو اینستا خیلی خوب میفروشه ولی خب میپوشه تو تن خودش عکس میزاره این ها ا ...

بله میدونم ولی

گفتم کار تا کار هست 

مثلا مانکن هست ولی من اصلا پیشنهاد ندارم 

الان خداروشکر وضع یجوری شده ک  خلتواده پولدارشم دیدم دور ورمون میخواد دختر شوهربدع اونم پدر داره اما نمیتونع جهیزیه بگیره .

خانوما لطفا واس تاپیکای ولنتاین منو تگ کنین🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗مررررررسی
2706