2733
2739
عنوان

درامد نداریم خیلی غم تو دلمه پیر شدم دیگه و بهم نرسیدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3405 بازدید | 182 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😭😭الان هشت ساله همینجوری نامزدیم بعضی وقت ها اونم گریه میکنه میگه چیکار کنم 

😢کدوم شهری؟ چقدر نیاز مالی مشکلت رو رفع میکنه؟

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
2731
این ایده ها واسه آشنایی بود خب خوندی؟

بله خوندم ولی راستش خیلی چیز خاصی نبود من از وقتی هیجده سالم بود تو ارایشگاه کار میکردم که زده بود اپیلاسیون و اینا در مورد پیج هم خواهرم پیج داره و فروش اینترنتی اما اونقدی نیست که فروشش چشمگیر باشه وایپ هم که واقعا. درامد نداره 

سلام دقیقا ما همین شرایط رو داشتیم جفتمون هم پدر نداشتیم. همه چی رو ساده گرفتیم. فقط یه عقد ساده&nbs ...

والا من ک دارم چ فرقی ب حالم داشته؟!منم قرارشده ی عقد سادع ک اونم اونا قراره خرج شام و بدن😂😂😂😂😂😂

خانوما لطفا واس تاپیکای ولنتاین منو تگ کنین🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗مررررررسی

من ی سرسوزن مشکل تو رو دارم. دارم میترکم 

شما ک چند برابر منو داری گلم 

من چهار ساله عقدم . همسرم ورشکست شده و پدر نداره و خودش سرپرست خانوادشه 

عزیزم الهی بحق دستای کوچلو خانم رقیه گره از مشکلات باز بشه 

توکل بخدا 

اگه خدا بخواد هر غیر ممکنی ، ممکن میشه

چون تو رو دارم ، همه دارم🤩دگرم هیچ نباید🤷‍♀️
2740
😢کدوم شهری؟ چقدر نیاز مالی مشکلت رو رفع میکنه؟

تهرانم عزیزم حداقل پنجاه تومن که بشه یه جا خونه گرفت و یه یخچال و یه فر۰ش بگیریم ظرف دارم مامان بزرگم قبل فوتش گفته ظرف هاشو بدن به من😔

من باید برم بمیرم که بردارم یه مرد غریبه رو بیارم کنار خواهرم برای من عشقه ولی برای اون که نه من خوا ...

تازشم اون دختر خیلی معذب میشه من نامزد خواهرم میومد خونمون هرروز داشتم دیووته میشدم 

خانوما لطفا واس تاپیکای ولنتاین منو تگ کنین🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗مررررررسی
تهرانم عزیزم حداقل پنجاه تومن که بشه یه جا خونه گرفت و یه یخچال و یه فر۰ش بگیریم ظرف دارم مامان بزرگ ...

😓😓ببخشید پس نمیتونم کمکت کنم

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
اسی این چه حرفیه مرد غریبه کدومه وقتی شوهرت بیاد تو خونتون خواهر تو مثل خواهر خودشه بعدم اون که میره ...

فردا اونم بخواد ازدواج کنه بد میشه براش بعد هم مامان من چه گناهی کرده خودش شوهر نداره خرج شکم مارو به زور در میاره