2737
2734
عنوان

اخه من دردمو ب کی بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 380 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزار خب حمالیشونو کنه. تجربه نشون داده خودش بیخیال میشه.شاید یه دلیلش گیر دادن شماست.ولش کن بابا.بزا ...

این ادم نیس بی عقله بی عقل .ب بقیه داداشا نمیگن اینو خر گیر اوردن پسره احمق خاک بر سر .والا مردم از عصبانیت .اگه ماهی یکی دو بار میشد ایراد نداشت اما نه که هرروز هرروز 

شوهراشون پی کار و تفریح خودشونن میرن فوتبال میرن سرکار..مث این بی عقل نیستن ک خاک بر سرش .از عصبانیت ...

حانیه خانم مگه فایده ای داره غر زدن و اعتراض کردن 

شوهر من هم همینطوره .کلا خیلی جوگیر و خودشیرینه .

چند روز پیش قرار بود بیاد دنبال من .من نیم ساعت توی بارون و سرما نگه داشته بود رفته بود دنبال اوامر خانواده ش .به منم نگفته بود که منتظر نمونم و با تاکسی برم .

...
2731
می بینه شما حساسی بدتر میکنه.میخاد بگه منم مردم من فلانم من بیسارم..من تصمیم میگیرم.میخاد جلو شما در ...

اره از همین لحظه باید بهش بی محلی کنم بفهمه تهش اون خواهراش باهاش میمونن یا من بدبخت 

خواهرشوهر منم شوهر داره ولی شوهر من آژانسشه اه اه ارایشگاه میره این خاک برسر میرسونش

نمیدونم چرا من روم نمیشه و دلم نمیاد از برادرم کاری بخوام از مجردی تا حالا 

...
حانیه خانم مگه فایده ای داره غر زدن و اعتراض کردن  شوهر من هم همینطوره .کلا خیلی جوگیر و خودشی ...

من بیچاره هم از اینا چیزا کشیدم همیشه اولویت با اوناس میخوام دیگه بهش محل ندم امشب کم مونده بود بهش بگم بعد اینم برو خواهرتو ب ک ن من ک برات مهم نیستم

2738
من بیچاره هم از اینا چیزا کشیدم همیشه اولویت با اوناس میخوام دیگه بهش محل ندم امشب کم مونده بود بهش ...

وای نه تو را خدا .لعنت بفرست به شیطون 

من کل زندگی م از این داستانا داشتم .حالا خواهر باز نزدیکه .فکر کن به خاطر تعمیرات خونه ی خاله ش .یا ضمانت وام دختر عمه اش و .... چه گردشای برنامه ریزی شده و مهمونیای منو کنسل کرده 

...
وای نه تو را خدا .لعنت بفرست به شیطون  من کل زندگی م از این داستانا داشتم .حالا خواهر باز نزدی ...

اوووف خدایا اینا مارو میکشن از حرص..هه شوهر من ک از باشگاه نمیگذشت بخاطر خواهرش نرفت اما اگه من چیزی میگفتم میتوپید ب من 

هیچکس مثل اینا پرو نیست هییییچکس..حتی خالش زنگ میزنه بیا منو ببر فلان جا 

خانواده شوهر منم همینطورن 

اونوقت جلوی من داماداشون میگن فلانی از وقتی زنش دادیم محل به کسی نمیزاره .

منم میگم بفرمایید این چند دقیقه ک هم پیش ماس برای شما 

...
نمیدونم چرا من روم نمیشه و دلم نمیاد از برادرم کاری بخوام از مجردی تا حالا 

حالا دل نیومدن هیچ

ولی خیلی رو میخواد ادم به داداشش بگه بیا منو ببر ارایشگاه وقت اپیلاسیون دارم

خب خدا مرگت بده با اون اپیلاسیون کردنت

2706