2737
2739
چه کاریههه‍هههههه. هم خانواده پدری هم مادری من. عروسی رو هر کی گرفت گرفت. کادو ها هم همه اش برای عرو ...

خب هرجایی یه چیزی مرسومه دیگه. به حرف من و شما که نیس.  درسته در اصل اونا کادو برا عروس و داماده ولی بیشتر مواقع پدر دامادم چون زیاد خرج کرده یه مقدارشو یا بعضی وقتا همشو برمیداره. زوری هم نیس. همه پذیرفتن. 

اصلا یه تقسیم بندیایی رو درک نمی کنم. پول برای داماد سکه برای عروس. خب چرا ادما با این همه اختلاف عقیده و تنفر اشکار تو شروع زندگی ازدواج می کنن. عروسی رو چون داماد می گیره پولارو پدرش برداره. خب بگن خانواده عروس جهاز خریده خانواده داماد پول جهازو بدن. بعد یواش یواش خانواده داماد به خانواده عروس می گم ما کلی پول خرج کردیم پسرمون به اینجا رسید پول بزرگ شدنشو بدید اههههههههههه قاطی کردم یا خانواده عروسم پول بزرگ کردن دخترشونو بگیرن اصلا معامله می کنن خانواده ها.... .خب ازدواج نکنین جوونا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب هرجایی یه چیزی مرسومه دیگه. به حرف من و شما که نیس.  درسته در اصل اونا کادو برا عروس و داماد ...

من نشنیده بودم واقعا.برام عجیببببببب بوووووودددد پدر و مادر داشته باشن بدن خب. جای دوری نمی ره. 

من نشنیده بودم واقعا.برام عجیببببببب بوووووودددد پدر و مادر داشته باشن بدن خب. جای دوری نمی ره.  ...

عزیزم همه پدرومادرا ندارن که. اونم با این گرونیا. اگه داشته باشن حتما میدن. درست نیس که برا یه شب عروسی گرفتن پدر بیچاره تا آخر عمر زیر بار قرض بره. بدون عروسی هم که نمیشه. میگیرن بعد کادوهای نقدی رو اول پدر برمیداره قسط و قرض و خرج عروسی رو میده اگه اضافه اومد میده به داماد. اینطوری نه سیخ میسوزه نه کباب. اتفاقا اینطوری خیلی بهتره. ایشالا که همه داشته باشن

2728