2737
2734

عروسی نگرفتیم کادو هم ندیدیم😐 فقط چشم روشنی عموم اینا و دوسه تا از دوستای پدر شوهرم بعد جهاز کشی آوردن خونه خومون سه پتو دونفره بود یه گلدون دکوری کوچیک، با طبق معمول چند تا کاسه بشقاب!! 😐😐😐

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

معضل منم در حال حاضر همينه

من عروسي نميخام از اول ميگفتم ب شوهرم پولشو بدن سرمايه گذاري كنن اما خونوادش اصرار كردن ك عروسي بايد بگيرين بعدم مادرش گفت عروسي يه بخشي ار هزينه هاشو خودش در مياره از شوهرم پرسيدم مگه اونا نميخان عروسي بگيرن كادوهارو ك ما ميگيريم گفت نه بابام ميگيره باهاش يه بخشي از مخارجو ميده😏 جالبه ك شوهرم خودش قطعا خيلي بايد هزينه كنه چون اونا اون مراسمي ك ما ميخوايم رو نميگيرن اصرارم دارن عروسي بگيرين يني كادو رو ك نميگيريم هيچي بايد يه بخشي از مراسمو خودمون خرجشو بديم

آخ ك زورم مياد آخ ك نصف شب يادم انداختي 

2738

من نميدونم چكار كنم واقعا سر اين ماجرا

شوهرم عروسي دوست داره من نه اونا هم اصرار دارن عروسي بگيرن

الانم از وقتي فهميدم ك اونا كادوهارو بر ميدارن واقعا دارم آتيش ميگيرم 

من مطمئنم دوبرابر پدرشوهرم بايد شوهرم خرج كنه من ب شوهرم گفت من كادوهاي سمت خودمونو خودم برميدارم چيزي نگفت مامانم دعوام كرد ك چرا گفتي، برادراي من كمتر از پنج شش تومن كادو نميدن چرا پدرشوهرم برداره

من نميدونم چكار كنم واقعا سر اين ماجرا شوهرم عروسي دوست داره من نه اونا هم اصرار دارن عروسي بگيرن ...

خب با شوهرت حرف بزن شوهرت بهشون بگو پدرشوهرت اندازه خرج کردش ورداره بقیشو بده به شما. حسرت عروسیو به دل خودتون نذار بهدا هر عروسیی برید حسرت میخورید

هرکی خرج کنه همون برمیداره معمولا

چه کاریههه‍هههههه. هم خانواده پدری هم مادری من. عروسی رو هر کی گرفت گرفت. کادو ها هم همه اش برای عروس داماد که بدن اجاره خونه و خرج زندگیشون. تازه همه. قرار می ذارن که پول بدن. 

2706