2737
2734
عنوان

كسانيكه درحال رژيم هستن..🏃🏻‍♀️🏋🏻‍♂️🧘🏻‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 1314 بازدید | 132 پست
دکترتون کحاست و آیا غیر حضوری هم برنامه میدن؟  خیلی عالیه رژیم تون  خوشم اومد😁

تهران ميدون ونك نه فكر نميكنم غيرحضوري باشه چون با دستگاه بدن و آناليز ميكنه نسبت به سيستم بدن و گروه خوني رژيم ميده

کشووو جان چه جوری دوهفته ای هفت کیلو کم‌کردی 😱😱😱

برای بقیه دوستان هم گفتم همیشه دوتا بشقاب پر برنج میخوردم ولی الان فقط ظهرا برنج میخورم اونم نصف بشقاب یه عالمه کیک و ویفر میخوردم ولی الان شاید هفته ای یک بار میوه مثل خیار سیب و انار زیاد میخورم یه روز در میونم میرم باشگاه و اون روزایی که باشگاه ندارم حلقه میزنم اب هم زیاد بخور در کل همه چی میخورم ولی کم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای بقیه دوستان هم گفتم همیشه دوتا بشقاب پر برنج میخوردم ولی الان فقط ظهرا برنج میخورم اونم نصف بشق ...

وزنت خوب کم میشه منم اینجوری رژیم میگیرم ده کیلو کم کردم ولی تو سه ماه ،منم حلقه میزنم ولی خیلی کبود میکنه 😭😭😭

دوباره دل هوااااای باتو بودن کرده ..                                  نگو این دل دوریه عشقتو باورکرده                        عاشق این ترانم 💔💔💔
2731
برای بقیه دوستان هم گفتم همیشه دوتا بشقاب پر برنج میخوردم ولی الان فقط ظهرا برنج میخورم اونم نصف بشق ...

خورشت و گوشت و كباب و نون و اينها يا ماهي و ميگو چطوري ميخوريد؟؟؟

خورشت و گوشت و كباب و نون و اينها يا ماهي و ميگو چطوري ميخوريد؟؟؟

خورشت و اينا به اندازه اي كه هميشه ميخوري بخور عزيزم

نون اگه لواش باشه سه كف دست

بربري و سنگك يك كف دست و نيم

نون باگت نصف

2738
افرين اميدوارم به وزن دلخواهت برسي دوستم ولي مواظب باش برنج و نونتم حتما بخور كه موهات نريزه

ممنونم عزيزدلم 

امروز  باور نكردني احساس كردم كه معده ام جمع شده خيلي حس خوبيه دستت خير بود حلما جون 

افرين اميدوارم به وزن دلخواهت برسي دوستم ولي مواظب باش برنج و نونتم حتما بخور كه موهات نريزه

اره قشنگ صبح ١ سلايس نون كه تقريبا به اندازه يه كف دست هست رو توست كردم و با يه دونه تخمرغ خوردم

برنجمو هم چطوري متوجه ميشم كه كم هوردم از روي ميلم به برنج دوباره 

اول من ٢ قاشق يا ٤ قاشق ميكشم اگر ديدم ولع ندارم ديگه نميخورم حتي اگر اشتهاشو داشته باشم

فقط ورزش بايد برم مه تنبليم ميشه

2706