2733
2734
عنوان

كسانيكه درحال رژيم هستن..🏃🏻‍♀️🏋🏻‍♂️🧘🏻‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 1314 بازدید | 132 پست
ناهار هرچي داشتيد شما هفت قاشق برنج ميتوني بخوري اگه لوبيا پلو يا عدس پلو و غيره بود ده قاشق

حلما جون به سوا پيش امد برام 

خوب ٥-٧ قاشق برنج اوكي هست اونوقت اگر خورشت يا مرغ يا گوشت كنارش بود چقدر ميشه خورد؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حلما جون به سوا پيش امد برام  خوب ٥-٧ قاشق برنج اوكي هست اونوقت اگر خورشت يا مرغ يا گوشت كنارش ...

مرغ و گوشت و اندازه اي كه هميشه ميخوريد مهم حجم برنجتونه كه كم باشه من عاشق كبابم دكترم گفت بدون نون و برنج سه تاهم ميتوني بخوري😍😂

من هفتاد و هفت بودم آبان ماه الان شدم شصت و پنج

تازه اين رژيم سالم شمارو تا اخر عمر هم ميشه اجرا كرد و هميشه موش اندام موند من يكبار ٨ ماه پيش رژيم كتوژنيك گرفتم ١٣ كيلو توو يكماه كم كردم اما يكماه بعدش عينااااا برگشت

2742
چقدعالی کدوم شهری..منم سه ماهه باشگا اما کم نمیکنم استپ وزنم

برنامه ي ورزشي تونو تغيير يدين ودوست عزيز نبايد در ماه بيشتر از سه ميلو كم كنيد وگرنه جز اينكه به بدنتون صدمه ميزنيد چيز ديگه اي نصيبتون نميشه و در آينده با بيماري و ريزش مو شديد و بي حالي و شل شدن بدن و غيره گرفتار خواهيد شد الان نميفهميد ولي چند سال ديگه عوارض شو خواهيد ديد 

اگر خرف منو باور نداريد مقاله هاي علمي در اين باره رو بخونيد

حلما جان ورزش چقدر انجام ميدين

من چون متاسفانه تنهام توي منطقه سكونتم پياده روي نميرم حوصلم نميگيره باشگاهم باز تنها نميتونم برم دوره به خونمون ولي روزانه كم كم نيم ساعت و ميرقصم شكمم دو ساعت محكم ميبندم خداروشكر سايز كم كردم

2740
چجوری

عزيزم برنامه ي ورزشيتو تغيير بدين مثلا ببينيد چند روز در هفته روز پا كار ميكرديد چند روز بالاتنه 

كجا لاغر شده كجا نشده طبق اون برنامه ي ورزشي تونو تغيير بدين 

خوشحال ميشم پيج ورزشي من در اينستاگرام فالو كنيد@fit9140

من چون متاسفانه تنهام توي منطقه سكونتم پياده روي نميرم حوصلم نميگيره باشگاهم باز تنها نميتونم برم دو ...

حلما جان يه خانمي اينجا تاپيك زد يكبار گفت اندازه مشتم غذا ميخورم و يكماهه ٧ كيلو كم كردم

من.گفتم اصلا کم نمیکنم نمدونم.چرا

يا كلا برنامتون اشتباهه يا تغذيتون صحيح نيست 

عزيزم تغذيه خيلي مهمه 

سعي كن شكر و قند و نسكافه هاي آماده شيريني پفك و چيپس و سس و اينا رو خيلي خيلي كم كني 

سه تا چي حلما جان سيخ كباب يعني؟

اره سه تا سيخ كباب كوبيده توي هر وعده حتي در هفته دوبار فستفود ازادم اما نصف يك نون باگت بايد بخورم يا نصف يك پيتزاي كامل حتي در ماه دو بارم چيپس و پفك ميتونم بخورم

2706