2733
2734
عنوان

بچه ها دعام کنین فردا سزارین میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 715 بازدید | 74 پست
عزیزم انشالله ب سلامتی بغلش بگیری و زایمانت راحت باشه، برای منم دعا کن 12 روز دیگه زایمانمه استرس دا ...

عزیزمممم نگران نباش خدا پشت و پناهت باشه

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
ضرر نداره براي بچه؟ ببخشيد تربت همون خاك كربلا هست ديگه؟

عزیزم یه ذره میدی نه یه خروار من دادم هیچیم نشد

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

هیچ کاری نکرده بودم که حتی اصلاح صورت همون شب بدوبدو کارامو کردم

من اصلاح کرده بودم فقط

از غروبم انقدر غذا میوه خورده بودم تا در حلقم پر بود

یهو کیسه ابم ترکید 

منم سریع رفتم بیمارستان

خواهرشوهرم خدا خیرش بده اومد بیمارستان گفت برم خونت رو تمیز کنم و اگه چیز  فاسد شدنی توی یخچال داری خالی کنم و چیزی میخوای بیارم

دیگه بنده خدا اومده بود همه لباسای توی حموم حتی لباس زیرام که همون شب عوض کرده بودم رو شسته بود اون موقع لباسشویی هم‌نداشتم

من اصلاح کرده بودم فقط از غروبم انقدر غذا میوه خورده بودم تا در حلقم پر بود یهو کیسه ابم ترکید&nbs ...

چقدر خوب بوده خدا خیرش بده 

2728
2738
خدایی خیلی خوبه هردو خواهر شوهرم خوبن. مادرشوهرمم خوب بود اما یه مدتی پیرتر شده دیگه نیش میزنه

من که استزس دارم بلایی سرم نیارن مثل زایمان اولم

چرا عزیزم؟ به دلت بد راه نده. آیت الکرسی بخون‌

ای بابا خواهر پدرمو درآوردن

2706