2737
2739
عنوان

بچه ها دعام کنین فردا سزارین میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 715 بازدید | 74 پست
واییییییییییی مهسا جونیییی ورود نینیت پیشاپیش مبارررررک 😘❤️😊😍😍😍😍😍😍🌹🌺🌼🌸🌹🌺🌼🌸🌺🌼🌸🌹🌹 ...

سلااااام عزیزم مرسی

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
ای خداااا من باردار بشم بدترین درد زایمانم حاظرم بکشم خوشبحالت استارتر واسه زایمان راحتت ۱۰تا صلوات ...

مزسی عزیز دلم خدا حاجتت رو بده

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ان شاء الله به سلامتی و راحتی زایمان کنی. سوره آل عمران برای زایمان راحت خیلی خوبه اگه تونستی بخون ع ...

مرسی گلم حتما

كأم بچه با تربت يني چي ؟!

یعنی قبل اینکه مادر به بچه شیر بده ی کم تربت امام حسین ع به کام بچه میزنن.یابعضیا آب وتربت امام حسین ع مخلوط میکنن به بچه میدن و بقیه اب وتربت به مادرمیدن میخوره.

2728
سزارین که دیگه دعا کردن نداره اون بدبختایی طبیعی زایمان می کنن باید استرس بگیرن نه تو 

سرت نیومده احتمالا😐

عزیزم. دخترمنم قرار بود ۲۲ اردیبهشت بیاد اما ۹ اومد.

هیچ کاری نکرده بودم که حتی اصلاح صورت همون شب بدوبدو کارامو کردم

2738
مزسی عزیز دلم خدا حاجتت رو بده

ان شالله عزیزم توروخدا موقع زایمانت همه کسایی ک نی نی جان میخوان رو دعا کن منم دعا کن ان شالله زایمان خیلی راحت رو داشته باشی

دوست عزیزم واسه بارداریم یه صلوات میفرستی 😍😍
انشاالله به سلامتی من منتظرم دردام شروع بشه اخه طبیعیم برام دعا کن

شماهم سوره مریم به ۷تاخرمابخون وروش تربت امام حسین ع بریزوموقعی که دردت گرفت خرماهاروبخور.دعای نادعلی هم خوبه برای زایمان .سوره انشقاق هم زایمان آسون میکنه.التماس دعاعزیزم.انشاالله به سلامتی زایمان کنی

ان شالله عزیزم توروخدا موقع زایمانت همه کسایی ک نی نی جان میخوان رو دعا کن منم دعا کن ان شالله زایما ...

فدات شم عزیزم حتما 

لطفا شمام دعا کنین ما باردارهای پرخطر هم بسلامتی و دلخوش برسیم ب ۹ ماه و زایمان کنیم‌.خیر ببینی عزیز ...

حتما گبم استرس تداشته باش

عزیزم انشالله ب سلامتی بغلش بگیری و زایمانت راحت باشه، برای منم دعا کن 12 روز دیگه زایمانمه استرس دارم

من اون زخمی رو خوردم ک تو از حس کردنش مردی💔 میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستی🙏💓
2706