2737
2734
عنوان

بدترین تنبیهی که دوران مدرسه شدید چی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 878 بازدید | 18 پست

اول ابتدایی خط کش خوردم.تو راهنمایی سرم پایین بود معلم هنرم توهم زد دارم حرف میزنم بهم گفت بایست گوش بده.کلا تو راهنمایی معلمای مزخرف و بی ادب داشتیم خیلی تحقیر و بد دهنی میکردن بعد که رفتارمو درسمو میدیدن بهتر میشدن یکم.خاک بر سرا.به خودشونم میگن فرهنگی.یادمه رفته بودم جلوی کلاس معلم علوم داشت سوال میپرسید خوب متوجه نشدم گفتم میشه دوباره بگید گفت مگه کری.زرتی هم منفی و صفر میدادن مخصوصا معلم حرفه و فنه مون.خخخ یه بار همین معلمه حرفه که خیلی چاق بود رو میز معلم نشسته بود یهو افتاد زمین بچه ها همه بهش خندیدن ازون به بعد میگفت هر جلسه باید 30 صفحه سوال از درسای قبل طرح کنید.سرویسمون کرد  یه بارم تو دبیرستان واسه ابرو تعهد گرفتن

یک انسان،زن زاده نمی شود بلکه تبدیل به زن می شود.
یه بار معلم فلسفه و منطق منو برد پا تخته سوال پرسید گفتم بلد نیستم لج کرد گفت از روی سوالی که پرسیدم ...

چه بد و تلخ؟

رنگ‌ در رنگو به هر رنگ‌ هزارانش طیف نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول ابتدایی خط کش خوردم.تو راهنمایی سرم پایین بود معلم هنرم توهم زد دارم حرف میزنم بهم گفت بایست گوش ...

خیلی معلمهای اون دوره بد دهن و بزن بودن.

یادمه یه بار با تیزی کلید همچین زد توسرم،(خاک تو سرش) که تا چند دقیقه گیج و منگ بودم.

رنگ‌ در رنگو به هر رنگ‌ هزارانش طیف نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
2731