2733
2734
سلااااااااااااااام

خوشم میاد هممون شب زنده داریممممممممممممم

خوبید؟؟؟؟؟؟؟؟ بچه های خوشکلتون خوبن؟
دلتنگــــــــم .... دلتنگ آنچه که میتــــوانست باشد و حالا نیـســـــــــت....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
شروینم خوبه مرسی .

من خیلی آدمی نیستم که تنهایی برم بیرون !!!!! هرجا هرکاری داشته باشم صبر میکنم تا شوهرم که اومد خونه باهم بریم

کلا خیلی تنبلمممممممممممم
دلتنگــــــــم .... دلتنگ آنچه که میتــــوانست باشد و حالا نیـســـــــــت....
مرسی پگاه جون آیهان بد نیست خوبه. خورده . هفته پیش جمعه شب خورد زمین توی خونه. بعدش دیگه نتونست پاش رو بزاره زمین . رسوندیمش بیمارستان عکس گرفتن گفتن شکسته ولی چون بچه است حتما باید ارتوپد پاش رو گچ بگیره. خلاصه دیگه ما تا صبح مردیم. صبح بردیمش یه جای دیگه گفتن توی عکسش معلوم نیست باید بره سی تی اسکن. این بچههم دیگه ترسیده بود، نذاشت سی تی بشه. خلاصه دوباره بردیمش پیش دوتا ارتوپد دیگه که دوباره عکس گرفتن. یکیشون گفت مو برداشته ولی نیازی به گچ نیست . اون یکی گفت هیچی نشده ولی تا 2-3 هفته لنگ می زنه.
الان هم لنگان لنگان راه میره و پاش کلی کبود شده.
بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن
مهنوش برو بیرون . از هوای پاک!!!!!!!! شهر لذت ببر.
ولی خدائیش با این وروجکها تنهایی بیرون رفتن خیلی خیلی سخته.
بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن