2737
2734

اگه میدیدین بین عروسها فرق میزارن کمکاری میکنن 

البته من خودم چندبار به روشون آوردم انکار بدتر شده اونها خوششون هم اومده بیشتر الباقی هم سپردم بخدا اما انگار مسلمون کم شده استغفرالله چی بگم دلم پره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میزاشتم اونا عروس خوبه باشن.عروس هر چی باشه عروسه.یجایی میزنن به تیپ و تار هم

برای خودم پیش اومد .من و همعروشم با هم ازدواج کردیم .اختلاف عقدمون یک هفته بود.درست یک هفته بعد عقد که یکی از عمه هاش برای اولین بار اومده بود شهرما و میخواست جفتمونو ببینه.من رفتم سلام علیک گرمی کردم .پشت سرم همعروسم بود .بعد از من اومد سلام کنه.خواهرشوهرم گفت عمه اینو خیلی بیشتر ببوس.خیلی مهربونه😑عکس العمل خاصی نشون ندادم.چون هنگ بودم نمیددنستم باید چه کنم.همعروسم همسایشون بود و من یه غریبه با ازدواج سنتی

اوایل اینقد تو کارها و مهمونی ها کمک میکردم ولی همعروسم خانم وااار رفتار میکرد ولی همیشه میگفتن فلانی خیلی مظلومه فلانی خیلی خوبه فلانی کاریه.نمیخواستم کسی یدگوییش رو کنه ولی انتطار داشتم تلاش منم دیده بشه.دیگه کمتر حمالی کردم .مودب رفتم مودب اومدم.اون  هی سرزده. تنهایی حتی .میرفت پیش خاهرشوهرم .هی غیبت و دل و قلوه.حتی عروسی هم میبردنش با خودشون.من شکایتی نمیکردم حتی پیش همسرم.میدونستم خواهر شوهر عروس هر چقدرررررررر هم جفتشون نمونه .باز یجا پرشون به هم گیر میکنه.

همینم شد.خدا کمک حال همعروسم باشه.طلاق گرفت متاسفانه.همون خواهر شوهر چناااااااان رفتاری باهاش کرد .چنان حرفایی بهم میگفتن که هنوز سخته .این حد بلبل زبونی جفتشون .چون شخصیت جفتشون اروم بود😐

الانم همون رویه اروم بودن خودمو دارم .مودب میرم و برمیگردم .تو مهمونی هام سنگ تموم میزارم .جلوشون بشددددت هوا شوهرمو دارم و احترامش میزارم .ولی با قوم شوهر قاطی نمیشم.هر چند یه همعروس دیگه هم دارم .ولی کلا قاطی نمیشم که حرص نخورم .

اینم در جواب اینکه گفتی اگه جای من بودید....خواستم بگم جای تو بودم😀

خدا جونم واسه داده و ندادت شکر😍نینی سایتی ها میشه واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات از ته دل بفرستید برام.اگه فرستادید بگید منم به نیت شما ۲ تا بفرستم🤗🤗