2737
2734

با مشورت دکتر کودکان شیرخشک بده.شیرت هنوز نیومده.البته با سرنگ بده فعلا به شیشه عادت نکنه.نوک سینتو با روغن زیتو چرب کن تا زخم نشه،البته وقت شیردادنش تمیز بشور بو روغن نده.لیدی میل و دلستر و آبمیوه طبیعی زیاد بخور و مایعات.شیر هم اگر منع نداری ولرمش بخور با خرما یا عسل.

نوزاد دوروزم منظورمه

بهش مرتب شیربده.تبش هم بگیر.اگه جیش نکرد ختما ببر دکتر.زردیش هم چک کن

دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه چرا مریض بشه . ببین منم چند روز اول شیر نداشتم سینما میزاشتم دهن بچم مامانم از کنار لبش با سرنگ ش ...

چه جالب،من اینکار رو بلد نبودم،دو روز شیر خشک با شیسه دادم،تا ولش کرد شیر خودمو خورد پدرم در اومد

میشه همگی از خدا بخواهید، که کمک کنه ما عید سال ۹۹تو خونه خودمون باشیم.ممنون  
2728