2733
2739

شوهرمودوست دارم ولی یوقتایی روبعضی ازحرکاتش فکرمیکنم ناخوداگاه تودلم فحشش میدم وازش متنفرمیشم.... 

مثلا بیشترویزگی بدهاش توذهنم میمونه

یکی از ویزگی بدش اینه ک زیاد باخانواده من اهل رفت وامد نیست ونسبت بهشون سرده ولی احترام همشونوداره اما بیشترخونه پدرخودش میره  اخه مامیریم شهرستان فقط یه وعده میادخونه بابام.... 

یا اینکه بخاطریسری مشکلات باعموم قهره واین دوسال خونشون نرفته ولی من میرم... 

یا اینکه یکم پول دوسته وبرام خرج میکنه ولی بعدش میگع یکم بفکرزندگی باش

درکل زیاداجتماعی نیست😞بیشترم نسبت ب خانواده م البته هنوز چیزی نگفته واحترام همه رو داره

ولی باخانوادم رسمی برخورد میکنه من دخترخاله اشم هستم غریبه نیستم ک خجالت بکشه.... 

نمیدونم چیکارکنم ک بیادسمت خانوادم..... 

این رفتاراش باعث میشه نسبت بهش سردباشم

یا یه اخلاقى دیگش اینه ک مثلامیگه هیچکی اندازه من واسه زن وخانوادش خرج نمیکنه

یااینکه اگه من برم خونه بابام وپولی خرج کنم حس میکنه اون فکرمیکنه واس خانواده ام خرج کردم... 

یاروزمادرک میشه من بزورباید کادوبگیرم

واسه خودم خرج میکنه ولی واسه بقیه بایدبزورپول بگیرم ازش

حق دارم ازش بدم بیاد

یوقتایی فکرمیکنم زندگی کردن باهاش ارزشی نداره😔😫

11سال ازم بزرگتره حس میکنه یکم ازاین لحاظ زورمیگه مثلامن خواهرشوهرندارم وخالمم مریضه دیابت داره بقیه عروساش بزورکاراشومیکنن بغدشوهرم میگه رفتیم اونجا کمک مامانم بده توخواهرزادشی...

منم میگم توچراخونه ماکارنمیکنی ک بهش برمیخوره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تقریبا میشه گفت حق داری ولی تو همین ویژگی های بد هم من خوبی میبینم همین که ولخرج نیست یا به فکر پیشرفت و پس انداز هست خودش خیلیه رسمی برخورد کردنش هم فک کنم میخواد حد و مرزهایی نگه داره

2731
11سال ازم بزرگتره حس میکنه یکم ازاین لحاظ زورمیگه مثلامن خواهرشوهرندارم وخالمم مریضه دیابت داره بقیه ...

امان از این اختلاف سنی منم ده سال خواهر خیلی بده زور میگن

الهی گاهی نگاهی😊☺

اولا سعی  کن یه حساب جداگانه داشته باشی و ماهیانه پول بگیری و به خودت مربوطه چطور خرج کردی مث من 

دوما نامزد من همش خونه ماست و من عاصی شدم چون اصلا منو خونه باباش نمیبره سوما وقتی میرید شهرستان تو خودت برو خونهدبابات بیشتر بمون یکی دو وعده هم خونه خالت

لطفا برام دعا کنیدبرای تحمل گند اخلاقیهای خانوادم خدا بهم صبر بده  زودتر زمان عروسیم سر برسه نامزدم عشق ابدی زندگیمه M😍😘
تقریبا میشه گفت حق داری ولی تو همین ویژگی های بد هم من خوبی میبینم همین که ولخرج نیست یا به فکر پیشر ...

اره برنامش اینه ک خونه بخریم والان دوساله واسه خودش خریدنکرده ولی برامن میخره همه چی اما مثلا مناسبتی باشه همیشه ارزونترین چیزارومیگیره یا کمترین پول ومیده.... وقتی میادخونه ما مغرورمیشه ولی بروز نمیده 

2738
نه بابا سخت نگیر مردا همینجورن نسبت به خانواده زن زورشون میاد برن همیشه

اخه من دوست ندارم اینجوری باورت میشه خانواده خودش بیشترازشوهرم با خانواده مارفت وامد دارن هفته ایی چن بار میرن ومیان

اره برنامش اینه ک خونه بخریم والان دوساله واسه خودش خریدنکرده ولی برامن میخره همه چی اما مثلا مناسبت ...

خوب عزیزم ببین داره از خودشم میگیره واسه خونه خریدن حق بهش بده واسه یه هدف بزرگ داره تلاش میکنه خوب شما هم قناعت کن همه چیزا که باهم نمیشه ادما هم کامل نیستن همه چی شون باب میل ما نیست

اولا سعی  کن یه حساب جداگانه داشته باشی و ماهیانه پول بگیری و به خودت مربوطه چطور خرج کردی مث م ...

خدایش ازهرلحاظ منوتامین میکنه وحساب هم دارم خودم... .ماهم عقدبودیم هر روز خونه مابود... ولی بعدعروسی کمترمیاد 

اوضاع اقتصادی خیلی سخت شده خب معلومه داره پولا رو جمع میکنه وقتی بنده خده واسه خودش هیچی نمیگیره تو این اوضاع داره پس انداز میکنه 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
خوب عزیزم ببین داره از خودشم میگیره واسه خونه خریدن حق بهش بده واسه یه هدف بزرگ داره تلاش میکنه خوب ...

من دوست ندارم عادت کنه ونسبت ب منم خسیس باشه اخه اگه چن بارخریدنکنم دیگه عادتش میشه ازش خبردارم..... فقط دوست دارم باخانوادم رابطش بهتربشه.... چیکارکنم؟؟؟

2706