2737
2734

علیک سلام

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 

شوهرم سه روزه بدجور سرماخورده خیلی بدمریضه خودمم پزشکم براش دارو نوشتم پدرش از داروخانه شون اورد. کلا مامانش دیونم کرده هی این شربتو و فلان دارو رو میاره بالا میگه ایناهم خوبه . انگار نمیدونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شوهرم سه روزه بدجور سرماخورده خیلی بدمریضه خودمم پزشکم براش دارو نوشتم پدرش از داروخانه شون اورد. کل ...

اشکال نداره مادره نگرانه شما لبخند بزن و بگو تشکر بعد بزار کنار یا بده یکم بخوره همسرت انشاء الله زودترم خوب بشه

اللهم عجل لولیک الفرج
2738

فکر نمیکزدم پزشکا هم با  مادرشوهرشون مشکل داشته باشن   

میگن تو بهشت یه ظرف بزرررگ سیب زمینی سرخ کرده هست ،هر بار که برمیداری...یه فرشته دستت رو نوازش میکنه و میگه: عزیزم با خیال راحت  بخور! زیاد درست کردیم برای خورشت هم  نیست     
2706