2733
2734
عنوان

کمککک چرا این بی بی چک اینجوریه؟😧

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 21 پست
ندارم دیگه😥

اشکال نداره چیزی نخور یه ساعت دیگه برو بگیر بزن

لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ندارم دیگه😥

سلام استارتر 

شما دیگه بی بی چک نزدید تست رو تکرار کنید!؟

آره چون بدون قطره چکون ریختید فکنم زیاد شده 

باید سه قطره بریزید گرم 

خدای مهربونم ممنونم بابت نی نی که تو دلم کاشتی دل همه منتظرا رو شاد کن   
سلام استارتر  شما دیگه بی بی چک نزدید تست رو تکرار کنید!؟ آره چون بدون قطره چکون ریختید فکنم ...

سه قطره بریزید گلم

ببخشید اشتباه تایپ. شد

2731
سلام استارتر  شما دیگه بی بی چک نزدید تست رو تکرار کنید!؟ آره چون بدون قطره چکون ریختید فکنم ...

سلام باید دوباره بخرم ولی یک ساعت بعد رفتم دیدم دوتا خط افتاده؟😕

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
سه قطره بریزید گلم ببخشید اشتباه تایپ. شد

پس خرابش کردم😀اخه این قطره چکونش خیلی بیخوده😄

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
پس خرابش کردم😀اخه این قطره چکونش خیلی بیخوده😄

قطره چکون رو فرو ببرید توی ادرار بعد یه دور فشارش بدید این طوری پر میشه قطره چکون

بعد بشمارید سه قطره بریزید

اگه باز تست کردید اطلاع بدید منتظرم گلم