2737
2739
عنوان

چرا اینقدر ناباروری زیاااد شده اخه

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 66 پست
جاریم همون شب اول باردار شد منم خیر سرم عروس بزرگم من بازم رفتم جواب ازمایش منفی گرفتم اون دقیقا طب ...

وای چه سخته جاری یا آبجی کوچیکتر زودتر حامله بشن. منم همین استرسو دارم

ما هیچ مشکلی نداریم. همه آزمایشارو دادیم همه جوره تحت نظر بودیم . همه میگن مشکل ندارید شاید از استرس ...

نه من همسرم متاسفانه اسپرمش صفر بود واریکوسل شدید دو طرفه تازه یه طرفشو عمل کرده و تقریبا داره نرمال میشه خداروشکر هر 3ماه ازمایش میده منم یکم تنبلی تخمدان دارم ولی رو به بهبودی م لتروزول خوردم فولیکول 18 داشتم

خدایا به امید تو ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه من همسرم متاسفانه اسپرمش صفر بود واریکوسل شدید دو طرفه تازه یه طرفشو عمل کرده و تقریبا داره نرمال ...

انشاالله که درست میشه. حد اقل میفهمی رو به بهبود هستید. منکه هر کار بگی کردم . از نذرو نیاز گرفته تا بهترین دکتر و دکتر طب سنتی و حتی دعانویس. نشد که نشد. میگم نمیشه تا خدا نخاد هیچی نمیشه

2728
منم سردخترم ۸تا ال دی خوردم😁سه ماهم بودازپله هاافتادم قشنگ ۴تاپله افتادم باموتورمیرفتیم مطب دکترم ...

منم همینطور

با این فرق که من اینکارا رو میکردم که سقط شه و نمیشد 

آخرش کورتاژ کردم 

داشتم دق میکردم 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree