2733
2734
عنوان

چرا اینقدر ناباروری زیاااد شده اخه

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 66 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂 یکم بزار اون ور تر خوب خواهر من 

باورکن میگه نگاهت میکنم باردارمیشی😄😅

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2731
از طرفی هم میگن نازایی دیگه وجود نداره که با این همه پیشرفت علم 🤔🤔

خب منظور اينه كه كسي بي بچه نميمونه

Iui

Ivf

تخمك اهدايي اسپرم اهدايي جنين اهدايي رحم اجاره اي نهايتا اگه نشد پرورشگاه

ولي بنظر من اينا يعني نازايي ديگه

باورکن میگه نگاهت میکنم باردارمیشی😄😅

من یکی از خواهرام اینجوریه چند بار هم تا حالا سقط کرده بچه سومش هم رفت دکتر سقط کرد ولی خواست خدا بود که به دنیا بیاد و سقط نشه

(( سکوت)) خودش یه دنیا حرف توشه
خووووشبحالت عزیزم 😢😢😢

برعکس من هرماه استرس دارم که باردارنباشم وبه اوناییکه دیرباردارمیشن میگم خوش به حالش😅

ان شاا...بزودی بهت دوتادسته ی گل میده❤

البته الحمدا...واسه نعمت ورحمت داده ولی ازاینجابه بعدان شاا...همین دوتاروبرام حفظ کنه به اوناییم که ندارن قسمت کنه بزودی...

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2740

دقیقا قدیم خیلی زاد و ولد بیشتر بود دقیقا امروز داشتم به مامان وخالم میگفتم شمل چی از زندگی فهمیدید کلا یاحامله بودید یا بچه کوچیک شیر خور داشتید پشت به پشت حامله شدید؟ 

(( سکوت)) خودش یه دنیا حرف توشه
من یکی از خواهرام اینجوریه چند بار هم تا حالا سقط کرده بچه سومش هم رفت دکتر سقط کرد ولی خواست خدا بو ...

من اهل سقط کردن نیستم مواطبم که نشه وواقعاًازخداخواستم دوتابچه هاموبرام نگهداره ودیگه بهم نده چون واقعاًامتحان سختیه این سقط کردنه و...