2737
2734
عنوان

چرا اینقدر ناباروری زیاااد شده اخه

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 66 پست

همش از استرسِ 

شما تا وقتی استرس داری و زوم کردی رو ماجرا باردار نمیشی 

چون هورمونات بهم میریزه

من چون نمیخوام ، همسرم از کنارم رد میشه حامله میشم 😣

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نويز هاى تو محيط زندگى (ماهواره / اينترنت  و … ) 

خورد و خوراك 

استرس ها و تنش هايى كه دارن 

فشار هاى كه رو خانما هست از همه نظر 

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
2728

من شب و روز فکرم شده بچه 

هی میگم نکنه این مشکلو دارم اون مشکلو دارم 

اصلا افسرده شدم دلم میخواد فقط گریه کنم همسرمم هی میگه بچه نمیخوام از ناشکری اونه خدا بهمون بچه نمیده

خدایا به امید تو ...
منم بخاطر همین بعد عروسی زود حامله شدم ترسیدم حامله نشم

خوب کاری کردی من پشیمونم 3سال جلوگیری کردم بعدش فهمیدم همسرم واریکوسل داره اگه جلوگیری نمیکردم زودتر میفهمیدم مشکلاتمونو

خدایا به امید تو ...
2740
خوب کاری کردی من پشیمونم 3سال جلوگیری کردم بعدش فهمیدم همسرم واریکوسل داره اگه جلوگیری نمیکردم زودتر ...

اخ اخ 🙁عیبی نداره حالا که فهمیدی بازم دیر نشده انشاالله خوب بشن شماهم زودی باردارمیشی😍

چند وقته تو اقدامی؟؟؟؟

پارسال اقدام کردم فهمیدم شوهرم واریکوسل داره ایشون عمل کردن تازه داره اسپرمش ب حد متوسط میرسه ترسیدم اقدام کنم ضعیف باشه خارج رحم بشه تازه ب امید خدا از اینماه میخوام اقدام کنم خودمم تبلی دارم ولی قرص خوردم فولیکولام بالغ شدن

خدایا به امید تو ...
همش از استرسِ  شما تا وقتی استرس داری و زوم کردی رو ماجرا باردار نمیشی  چون هورمونات بهم ...

آره استرس بی تاثیرنیست خواهرمن دوبارخارج ازرحم دوقلوسقط کرددکترش گفت همه ش استرس...

منم کفشوکنارکفش شوهرم میذارم باردارمیشم😐

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید