2733
2734
عنوان

چطوری مچ شوهرمو بگیرم

24920 بازدید | 31 پست

من میدونم.شوهرم داره بهم خیانت میکنه ها ولی نمیتونم مچشو بگیرم ..خیلی چیزا ازش دیدم ولی چون خیلی زرنگه ,نمیتونم مچشو بگیرم.کسی راهی بلد نیست ب منم یادبده..چون واقعا دارم عذاب میکشم ب من میگه مغزت گندیده ب همه میگه زنه من الکی حساسه.منم واس همین دنبال مچ گیریم..ابروم پیش همه رفته.همه فکر.میکنن دیوونه شدم ولی فقط خدای بالاسر و خودم میدونم ک داره بهم خیانت میشه..اگه راهی بلدین بهم بگین.البته نگین گوشیشو هک کنم چون غیر ممکنه .مخه این چیزاس و به هیچ وجه تواین مورد گاف نمیده

اووووم تعقیبش کن وقتی میره بیرون

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ازش جدا شو

مچ نمیخواد بگیری

بگیری هم با توجه ب قوانین کشور عزيزمون(😒) طرف تا چن تا زن داشته باشه آزاده

و این ک حرف دیگران برات مهم نباشه

دوست عزیز وقتتو تلف نکن باهاش

الله و اعلم

نامِه اِی بِه نیمِه گُمشَدِه گور بِه گور شُدَم:اونقَدر دیر اومدی کِه مامانَم دارِه از جَهیزیَم اِستِفاده میکُنِه  

ی پوله قلنبه بده پیک موتوری چندروزی تعقیبش کنه و فیلم بگیره

ز خونه برو بیرون مثلا خرید موبایلتو بزار تو خونه قایم کن بزار رو ضبط مکالمه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

عزیزم به نظر من کلا بیخیالش شو . میدونم خیییییلی سخته ولی واقعا اینجوری که میگی بهتره پیگیرش نباشی چون بیشتر زندگی رو به کام خودت تلخ میکنی ... منم به همسرم شک کردم که البته مطمئنم ولی چون کاری ازم برنمیاد تصمیم گرفتم بیخیال شم . بخدا خیلی دارم اذیت  میشم ولی کم کم دارم به اوضاع عادت میکنم . برو تو تاپیک گلبوته خانم خیلی خوبه . یاد میگیری خودت برای خودت مهم باشی نه همسرت ... اگه اول خودت ملکه باشی و خودتو دوس داشته باشی کم کم اوضاع خوب میشه ... اینو مطمئن باش 

خیلی دلتنگ توام .... نمیخوای برگردی ؟؟

چتای یواشکی...اینک باهم دعوامون میشه وزود از خونه میزنه بیرون بعد دوساعت برمیگرده اینقد خوشحاله ک نگو...انگار یا چیزی زده یا کسی ارومش کرده...توفضای مجازی کاربریهای مختلف میسازه و ب من نمیگه..گوشیشو من اگه بخام یهویی دستم بگیرم زود رنگش میپره ب هزارتا بهوونه میاد ازم میگیره اول یه چیزایی پاک میکنه بعد میگه میده ب من...اینک همیشه بخودش میرسه و شیو میکنه سرتاپاشو درصورتی ک بزور ماهی یک بار اگه بامن رابطه زناشویی داشته باشه..خیلی چیزاهست ک ازش میبینم

عزیزم به نظر من کلا بیخیالش شو . میدونم خیییییلی سخته ولی واقعا اینجوری که میگی بهتره پیگیرش نباشی چ ...

چنبار تصمیم گرفتم ولی اخه مگه میشه??الان شما واقعا ته دلی بیخیال شدی??نه منک باور نمیکنم ادم هرچقدر هم بخواد خودشو ریلکس نشون بده باز ته دلش همیشه یه غمی سنگینی میکنه.من همش میگم اخه مگه ادم چنبار میخواد زندگی کنه ک همش با استرس و اعصاب خوردی بگذره.ب نظرت اگه قضیه برعکس بود اونام درمقابل کارای ما بیخیال بودن??معلومه ک نه.باور کن سنگسارمون میکردن

چتای یواشکی...اینک باهم دعوامون میشه وزود از خونه میزنه بیرون بعد دوساعت برمیگرده اینقد خوشحاله ک نگ ...

☹☹

انشاالله ک چیزی نیست.

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!
😔

غمگین نباش.زندگیو ب کام خودت تلخ نکن ..

ب شوهرت اهمیت نده..

خودت میگی ی بار زندگی میکنیم چقد استرس و عصبانیت ..خو بیخیال باش .کیف دنیارو بکن ..ب خودت سختی نده☺من همیشه ب شوهرم میگم کوچیکترین کار خطایی پشت سرم انجام بدی نمیبخشمت .منم و تو و اخرت😊دیگه هر کاری دوس دارع انجام بده 😃بعد میفرسمش برع جهنم 😆😂

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!
چنبار تصمیم گرفتم ولی اخه مگه میشه??الان شما واقعا ته دلی بیخیال شدی??نه منک باور نمیکنم ادم هرچقدر ...

نه باور کن منم نتونستم کامل بیخیال شم ولی وقتی میدونم کاری از دستم برنمیاد و اینکه مطمئنم نمیخوام جدا شم مجبورم کنکاش نکنم ... به هر دری میزنم که بتونم خودمو سرگرم کنم . همسر من عاشق ماساژ .. یه شب به بهانه ماساژ بهش میگم گوشی رو بذار کنار ماساژش میدم یه شب به بهانه منچ بازی کردن خلاصه بهانه جور میکنم اگرم به حرفم اهمیت نده خودمو سرگرم میکنم ... عزیزم اول خودت مهم هستی وقتی نمیتونی کاری کنی فقط فقط خودتو از بین میبری ... ازت خواهش میکنم تو تاپیکی که بهت گفتم حتما برو ... نذار روح و جسمت اسیب ببینه ... 

غمگین نباش.زندگیو ب کام خودت تلخ نکن .. ب شوهرت اهمیت نده.. خودت میگی ی بار زندگی میکنیم چقد استرس ...

اره اتفاقا مامانمم بهم میگه تازگیا میاد پسرمو نگه میداره ک من برم باشگاه میگه اول خودت مهمی بعد بچت,اگه تو بفکرخودت نباشی صدرصد بچت اسیب میبینه..حالا چن روزی میشه ک باشگاه رو شروع کردم امیدوارم دیگه ب این چیزا حتی فکرم نکنم .اخه میدونی چیه دقیقا دوروز پیش اومدم باشوهرم.دردودل کردم گفتم ازش دلخورم.گفتم افسرده شدم ازدست کاراش..جالب اینجاس فقط چن ساعت اخلاقش یکم بهترشد.از فرداش روز از نو...منم تو دلم خودمو فوش میدادم ک چرا حرفای دلموبهش گفتم

متاسفانه متاسفانه جامعمون جامعه بدی شده نمیگم همه ولی درصدی از مردای متاهل اصلا متعهد نیستن ... وقتی رو که باید برای همسرشون بذارن پای گوشی هستن و خیانت پشت خیانت ... اگر کسی بخواد جدا شه مسئلش فرق میکنه ولی اگر کسی نمیخواد جدا شه باید اول به خودش اهمیت بده و بعد یه سری راهکارارو انجام بده که زندگی خوبی داشته باشه ...همه اینایی که میگم واقعا سخته اونم برای یه زن اما نمیشه کاریش کرد

2706