2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو رو‌خدا به جنسیت فکر نکن ، دعا کن سالم باشه، من همش فکرم درگیر جنسیت بود هرچی تست تو اینترنت بود انجام دادم که ببینم جنسیت چیه ،درست تو ماه پنج بچمو از دست دادم ، خیلی از کارام ناراحتم بچمو بیجون دیدم ، دقیق جنسیت بچم بر عکس اونی بود که میخواستم ، از وقتی از دستش دادم هنوز نتونستم خودمو بگیرم ، از خدا بخواه سالم باشه چون اون که باید بخواد ، من ها رژیمی بود برای جنسیت گرفتم ولی برعکس شد و متاسفانه سه ماهه بچمو از دست دادم ، انشاالله که بارداری خوبی و داشته باشی گلم و به راحتی زایمان کنی عزیزم 

خدایا شکرت .عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم.
2731

عزیزم دلت ب این چیزا خوش نکن، میگن بتا بالا یعنی دختر ولی دخترخاله من بالای هزاربود وپسر بود بچش، 

بالا وپایبن بودن بتا بستگی به سیکلتون داره که چندروزس وکی ازمایش دادید و به اینکه ندروز از لقاح گذشته بستگی داره

تو رو‌خدا به جنسیت فکر نکن ، دعا کن سالم باشه، من همش فکرم درگیر جنسیت بود هرچی تست تو اینترنت بود ا ...

چرا ازدست دادی گلم 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2740
ان شاا... آروم میگیری و دوباره باردارمیشی سالم میاد تو بغلت

ممنون گلم ، برو تو پستام گلم ببین همش راجب جنسیت ،واقعا ناراحتم خیلی خیلی پشیمونم ، بچمو دیدم بی جون ، فقط و فقط بخواه که سالم باشه همین ، مواظب خودت باش عزیزم ، انشاالله به سلامتی نی نی گلتو بغل میکنی 

خدایا شکرت .عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم.
چرا ازدست دادی گلم 

قلبش ایستاد ، هنوز درست نفهمیدم گلم ، 

قلبش ایستاد ، هنوز درست نفهمیدم گلم ، 

اخی عزیزم بمیرم برای دلت 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

ببخشید گلم که اینطور گفتم  ، چون این پستو دیدم یاد پستی افتادم که خودم بعد گرفتن جواب اینجا گذاشتم