2733
2739
عنوان

هفته ۳۱ ایا سونو داره؟؟

94 بازدید | 8 پست

من ۲۸ هفته پیش دکترم بودم  و سونو هم داده بودم اون روز.همه چی الحمدولله اوکی بود .اب دور جنین و سروریکسو...

گفت دو هفته دیگه بیا

خوب دست خالی برم چی بهش بگم

کار خاصی هم تو مطب انجام نمیده 

حالا دوشنبه نوبت دارم.

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            

مراحل بعدی چی هستن

کسی اطلاع داره

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            

بعضی دکترا انگار هفته ۲۸ و بعضی ۳۲ سونو میدن

فک کنم دیگه تا هفته ۳۶ سونو نداری

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آزمایشات خوب بودن؟

قند ناشتات چند بود؟

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.
2728
عزیزم سنو بعدی واسه وزن نی نی هس شما زود رفتی هفته ۲۸ نباید میرفتی

اخه خودش گفت ۲۸ هفته بدم

دوس ندارم دس خالی برم پیشش فقط ویزیت بدم

2738
آزمایشات خوب بودن؟ قند ناشتات چند بود؟

اره الحمدولله