2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حالا زوده

یه عکس از کلش بزار ببینم کمتر دختر من موداره

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

نه در نمیاد پسر من خیلی مو داشت دنیا اومد.. تو ۴ماه ریخت..به خاطر ندادن قطره اهن.. دادم.. دوباره در اومد..اگر از اول نداشته.. در نمیاد..همون موهای پرزی زخیم تر میشن فقط.. اگر داشته ریخته.. در میاد.. باید بادام بخوری تو شیرت خواصش بره.. میبینی از قدیم حریره بادوم به بچه کوچیک میدن.. بادوم خیلی خوبه برای بچه..

نه در نمیاد پسر من خیلی مو داشت دنیا اومد.. تو ۴ماه ریخت..به خاطر ندادن قطره اهن.. دادم.. دوباره در ...

وای یعنی مو های دختر من در نمیاد ؟ یه عکس میفرستم ببینید موهاش طبیعیه؟ نگران شدم

ی شب میرم قَدم بِزنَم 🚶و دیگه بَر نمیگردم 🖤
2740
وای یعنی مو های دختر من در نمیاد ؟ یه عکس میفرستم ببینید موهاش طبیعیه؟ نگران شدم

ریخته؟

اگر ریخته در میاد.. کمبود ویتامین و شاید کمبود آهن داره..

اگر موهاش کرک.. اونا زخیم میشه..مخصوصا اونایی که بورن موهاشون دیده نمیشه ولی پرزهای ریز هست که بعدا زخیم میشه که فکر میکنن موهاش در اومده در حالی که مو بوده ضخیم شده..

پسر خواهر شوهر منم موهاش کم و بور بود چند بارم با ژیلت زد.. ولی همونها ضخیم شد موی دیگه ای در نیومد..