2737
2739

ممکنه تو دوره های مختلف زندگیشون از چندین نفر خوششون بیاد باهاش دوست شن ...

ولی اگه از ته دل عاشق یه نفر بشن تا بهش نرسن ول کن نیستن 

حتی دستگاه پرس فولاد هم نمیتونه به اندازه ی حرف زور فشار بیاره به آدم .... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی سوال .همه میگن به مرد محبت نکن.خب مگه اونا از سنگن؟ینی چرا باید من به طرف نکن دوست دارم؟

امتحانش مجانیه 

محبت کنی جز فاصله گرفتن چیزی نمی بینی 

هر چی مغرور تر باشی بیشتر میان سمتت

چون آقایون چیزهای دست نیافتنی دوست دارن 

2731

ما خانمها چون احساساتی هستیم و حس طرف مقابل واسمون مهمه همیشه به اینکه طرفمون دوستمون داره یا چه حسی بهمون داره فکر می کنیم اما در واقعیت مردها اصلا نمیدونن حس و دوست داشتن چیه و درکش واسه یه خانوم سخته.

ی سوال .همه میگن به مرد محبت نکن.خب مگه اونا از سنگن؟ینی چرا باید من به طرف نکن دوست دارم؟

نه از سنگ نیستن ولی محبت زیادی ک کنی فکر میکنند دم دستی هستی و دلشون میزنی!نمیگم نگو دوسش داری ولی زیاده روی نکن هر چیزی کمش بده زیادش هم بد...ب اندازش خوبه!پسرا از اینکه یه نفر مدام حالشون بپرسه یا پیگیرشون بشه کم کم سرد ومغرور تر میشن میدونند همیشه اون طرف هست و ترسی واس نبودنش ندارن... میخوام بگم همیشه توی رابطه ادم باید سعی کنه همه چیش اندازه باشه!

چون بروز احساسات ندارن ما فکر میکنیم اصلا براشون مهم نیست بروز احساس مرد یعنی ر.ج

عزیزم شاید بعضی مواقع اینجور باشه ولی اکثر موارد اینجور نیست ر.ج واسه زن و مرد بیشتر هوس و شهوت نه عشق ،اگه اینجور که شما میگی باشه پس آدمها فاسد و هوسباز. همه عاشقن 

عزیزم شاید بعضی مواقع اینجور باشه ولی اکثر موارد اینجور نیست ر.ج واسه زن و مرد بیشتر هوس و شهوت نه ع ...

اون نیازه! در قبال یک خانم عشق هست مرد تا کشش نداشته باشه یک خانم رو کنار خودش نگه نمیداره اونها دوره ای هستن و با افراد متفاوت

2738
نه از سنگ نیستن ولی محبت زیادی ک کنی فکر میکنند دم دستی هستی و دلشون میزنی!نمیگم نگو دوسش داری ولی ز ...

خب با کسی که زنوگی میکنی چجور میشه هر روز ببینیش باهاش مغرور باسی.چجور میشه ادم همش حواسش باشه زیاد بهش توجه نکنه.اینجور که ادم لذت نمیبره

اون نیازه! در قبال یک خانم عشق هست مرد تا کشش نداشته باشه یک خانم رو کنار خودش نگه نمیداره اونها دور ...

چیزی که داریم تو جامعه میبینیم الان اکثر آقایون از زنهاشون بیزارن .

مردها فقط تنووووع