2733
2739
عنوان

کسایی که دختر ۱۲ تا ۱۴ سال دارن میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 4464 بازدید | 44 پست

ازدستاش شروع کن که برات عادی بشه وقتی اینقدر اصرارداره والان داره نظرتو رو میپرسه بعد اگه یواشکی انجام بده دیگه کاری نمیتونی بکنی و همه چیز ازت مخفی میکنه الان پشت لب هست فردا خدایی نکرده اتفاق دیگه براش بیفته اصلا بهت نمیگه باهاش دوست باش همین

به نظر منم پشت لب اشکال نداره. بهش بگین سنش مناسب این‌کار هست. اما دیگه دست بردن تو بقیه اجزای صورت باشه برای سال های بعد وقتی که خیلی بزرگتر شد

صلی الله علیک یا ابا عبدالله❤🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهش هم نشون بدین این مسائل اصلا چیز مهمی نیست که نتونه با شما رو در رو راجع بهش صحبت کنه. باید با شما احساس راحتی کنه تا هر وقت که مشکلی براش پیش اومد بیاد پیش شما اول از همه

صلی الله علیک یا ابا عبدالله❤🌹
سلام دخترمن 11سالشه ازامسال براش کرم موبر خریدم وبهش گفتم باید بدنتو تمیزکنی بهداشت هست واینکه ممکن ...

مرسی عزیزم از نظرت 

بله اتفاقا باهم خیلی دوست هستیم چون اختلاف سنی کمی باهم داریم ولی خودش دوست داشت راجع به این موضوع به صورت پیامکی صحبت کنیم و منم موافقت کردم.

کرم مو بر و اینها رو کوچیکتر بود بهش یاد دادم استفاده میکنه رو موهای دستش حساس نیست چون زیاد نیست ولی موهای زانو به پایین از مومک استفاده میکنه ولی صورت به نظرم کمی زود اومد به همین خاطر دوست داشتم نظر دیگران رو هم بدونم.

خدایا شکرت برای اینکه منو لایق دونستی دوباره مادر شم.
2731
بهش هم نشون بدین این مسائل اصلا چیز مهمی نیست که نتونه با شما رو در رو راجع بهش صحبت کنه. باید با شم ...

ممنون از نظر تون حتما همین کار رو میکنم

خدایا شکرت برای اینکه منو لایق دونستی دوباره مادر شم.
نه خیلی مو نداره ولی پشت لبش مشخص هست دیگه بعد دوستاش تو مدرسه بند انداختن همینطوری من هاج و واج مون ...

خودمون كه سوختيم بچه هامون نسوزن...  من دخترم از 8 سالگي مهموني ميرفتيم پشت لبش سياهي ميزد تيغ ميزدم واسش همش ميگم زود بزرگ شو ببرم ليزر كني پشت لبتو.... اينم بگم خدا رو شكر پاشو از حدش بيشتر نميزاره... و خيلي خيلي خوشحاله و با من مثل دوسته

ترو خدا سخت نگیرین این چیزارو  من مامانم کلاس ششمم ک تموم شد خودش گف بیا برات سیبیلتو بردارم&n ...

منم 19 سالمه 2سال پیش موقعی که دوستام مسخره ام کردن به مادرم گفتم هر بار یه جوری از سرش بازم کرد منم مخفیانه با موچین کمش کردم چند بار بعدش هم گفتم میگه هر وقت شوهر کردی هر غلطی دلت خواست بکن ولی مگه من آدم نیستم مگه من دل ندارم عقل ندارم که بتونم برا خودم تصمیم بگیرم الانم هر موقع خودش حواسش نیست یا میره بیرون قایمکی با بندانداز برمیدارم ولی یه روزی میرسه که بخواد در مورد همچین چیزی حرف بزنه و خواهم گفت خودش باعث شده 

2738

چ اشکال داره براش بردارین خواهر من دخترش کلاس چهارمه ولی پشت لبش خیلی مو داشت دوستاش مسخرش میکردن آجیمم خودش براشت واسه دخترش گفت نمیخام اعتماد به نفس دخترم واسه این چیز الکی بیاد پایین

⚘سپاس از خدا⚘

عزیزم من خودم ۸۴اَم ینی الان۱۶سالمه کلاس دهمم

دخترتونم همسن منه

من خودم خیلی دوست داشتم کلاس هفتم اینکار بکنم چون همه همسنام و همکلاسیام اینکار انجام داده بودن و منم دلم میخاست وقتی بخودم نگاه میکنم و رژ میزنم لذت ببرم از زدنش

ولی خب کادوی تولد پارسالم گرفتن پشت لبم بود

اما از سالای قبلش کارای دیگه‌ای هم انجام میدادم و احازسو از مامانم گرفته بودم

2706