2733
2734
عنوان

کسایی که دختر ۱۲ تا ۱۴ سال دارن میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 4464 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روش نشدش تو روم بهم بگه با اس ام اس بهم گفت و گفت فقط با پیام جوابم رو بدین اصلا راجع بهش حرف نزنید باهام منم گفتم روش فکر میکنم بهت جواب میدم

گفت نا کی جواب میدین؟

منم گفتم تا آخر سال یعنی دو ماه دیگه

خدایا شکرت برای اینکه منو لایق دونستی دوباره مادر شم.
2728

ترو خدا سخت نگیرین این چیزارو 

من مامانم کلاس ششمم ک تموم شد خودش گف بیا برات سیبیلتو بردارم 

صورت و ابرو رو نمیذاشت بر دارم ک بدون اجازش برداشتم چن روز پیش البته بگم ۱۷ سالمه الان 

مامانم انقد بهم سخت گرفت ک علی رغم میل باطنیم مجبور شدم بدون اجازش اینکارو بکنم چون واقعا اعتماد به نفسم اومده بود پایین حتی  وقتی  میخواستم با همکلاسیام صحبت کنم روم نشد نزدیکشون بشم صورتمو ببینن میدیدم ۹۰ درصد هم کلاسیام همه صورت رو اصلاح کردن و ابرو برداشتن

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌
اتفاقا کم مو هست ولی حساس شده رو این مورد 

خب نزن اینجوری موهاش زیاد میشن بعد مدام مجبوره بزنه بهش بگو موهات کمه اصلا مشخص نیست اگه بزنی پشت لبت خیلی سیاه و پرپشت میشه 

دنیا پر است از انسان هایی به ظاهر زیبا که هر روز لباسی نو بر تن می کنند ولی نزدیکشان که میشوی بوی کهنگی عقایدشان آزارت میدهد.                                                                                               
بهم بگو چی کار باید کنم  چی بگم بهتره

اگه خيلي حساس شده براش بردار پشت  لب برداشتن چيز خيلي مهمي نيست

بهش بگو اختيارش با خودته ولي هر چي ديرتر بهتره ولي خيلي مهم هم نيست 

يعني طوري برخورد كن كه چيز مهمي نيست و الكي خودش را درگير اين چيزها نكنه 

من كه با دخترم اينجوري برخورد داشتم و احساس كرد بار فكري اين چيزها را انگار از رو دوشش برداشتم و الان هم نتيجه أش را راضيم

كلينيك تخصصي  دندانپزشكي پارس  كرج بلوار شهرداري . --٠٩٣٠٣٦٨٣٣٧٦

من که دهه شصتی ام تو دبیرستان برداشتم پشت لب رو.تازه یادمه یبار هم موهامو رنگ کردم.

پیش از یورش اعراب ﺑﺎﺭﺍﻥ ﻣﯽ ﺁﻣﺪ، ﻣﯿﺮﻗﺼﯿﺪﯾﻢ .ﺑﺎﺩ می وزید ﺑﻪ ﺧﺮﻣﻦ ﮔﺎﻩ ﻣﯽ ﺭﯾﺨﯿﺘﯿﻢ ﻭ ﻣﯿﺮﻗﺼﯿﺪﯾﻢ .ﺗﺎﺑﺴﺘﺎﻥ ﻣﯿﺸﺪ ﺟﺸﻦ ﻣﯿﮕﺮﻓﺘﯿﻢ ﻭ ﻣﯽ ﺭﻗﺼﯿﺪﯾﻢ .ﺯﻣﺴﺘﺎﻥ ﻣﯿﺸﺪ ﺟﺸﻦ ﻣﯿﮕﺮﻓﺘﯿﻢ ﻭ ﻣﯿﺮﻗﺼﯿﺪﯾﻢ .ﺯﻣﯿﻦ ﻫﺎﯼ ﮐﺸﺎﻭﺭﺯﯼ ﺭﺍ ﺩﺭﻭ ﻣﯿﮑﺮﺩﯾﻢ، ﻣﯽ ﺭﻗﺼﯿﺪﯾﻢ .ﺯﻣﯿﻦ ﻫﺎ ﺭﺍ ﻣﯽ ﮐﺎﺷﺘﯿﻢ، ﻣﯽ ﺭﻗﺼﯿﺪﯾﻢ .ﺩﻓﻊ ﺑﻼ ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺘﯿﻢ ﺑﮑﻨﯿﻢ، ﺟﺸﻦ ﻣﯿﮕﺮﻓﺘﯿﻢ .ﻣﺎﻩ ﺁﻏﺎﺯ ﻣﯿﺸﺪ ﻣﯽ ﺭﻗﺼﯿﺪﯾﻢ .ﻣﺎﻩ ﭘﺎﯾﺎﻥ ﻣﯿﺸﺪ ﻣﯽ ﺭﻗﺼﯿﺪﯾﻢ .ﺧﻼﺻﻪ ﺟﺸﻦ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺭﻗﺺ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺧﻨﺪﻩ ﺑﻮﺩ ﺷﺎﺩﯼ.اعراب ﮐﻪ ﺁﻣﺪند ﺳﺮﺍﺳﺮ ﮔﺮﯾﻪ ﺷﺪﯾﻢ !ﺑﺎﺭﺍﻥ ﻣﯽ ﺁﯾﺪ ﺑﻐﺾ ﮔﻠﻮﯾﻤﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﯿﮕﯿﺮﺩ ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﻋﺬﺍﺏ ﻗﺒﺮ ﺍﺷﮏ ﺩﺭ ﭼﺸﻤﺎﻥ ﻣﺎﻥ ﺣﻠﻘﻪ ﻣﯿﺰﻧدﺑﺎﺩ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺁﯾﺪ ﻭﺣﺸﺖ ﻣﯿﮑﻨﯿﻢ ﻭ ﻗﯿﺎﻣﺖ ﺩﺭ ﺫﻫنﻣﺎن ﺗﺠﻠﯽ ﻣﯿﮑﻨﺪ ﻭ ﻧﻤﺎﺯ ﻭﺣﺸﺖ ﻣﯿﺨﻮﺍﻧﯿﻢ.ﻫﻤﻪ ﯼ ﺳﺎﻝ ﺭﺍ ﮔﺮﯾﻪ ﺑﺮ ﺭﺧﺴﺎﺭ ﺧﻮﺩ ﻣﯿﺒﻨﺪﯾﻢ ﻭ ﺑﻪ ﻫﺮ ﺳﺎل مرﮒ، ﻋﺰﺍ ﺭﺍ ﺑﺮ ﺩﻟﻬﺎ ﻭ ﻟﺒﻬﺎﯾﻤﺎﻥ ﻣﯽ ﻧﺸﺎﻧﯿم.
2740
من که دهه شصتی ام تو دبیرستان برداشتم پشت لب رو.تازه یادمه یبار هم موهامو رنگ کردم.

منم خودم تو دبیرستان برداشتم اون وقت زیاد مد نبود و تا طرف عروسی نکرده بود برنمیداشت ولی مال من سیاه بود و زیاد از دخترم تقریبا بوره

منم خودم تو دبیرستان برداشتم اون وقت زیاد مد نبود و تا طرف عروسی نکرده بود برنمیداشت ولی مال من سیاه ...

چي گفتي بهش بالاخره؟

كلينيك تخصصي  دندانپزشكي پارس  كرج بلوار شهرداري . --٠٩٣٠٣٦٨٣٣٧٦
نه خیلی مو نداره ولی پشت لبش مشخص هست دیگه بعد دوستاش تو مدرسه بند انداختن همینطوری من هاج و واج مون ...

ب نظرم پشت لبش رو بزار برداره. رابا دوران نوجونی خودمون یادمون رفته چقدر بدمون میومد اینام آدمن دیگه

خدايا پس كي ميخواي از اون نگاها كه حواسمون نيس به زندگي مون بندازي🤩🤩🤩🤩🤩
ب نظرم پشت لبش رو بزار برداره. رابا دوران نوجونی خودمون یادمون رفته چقدر بدمون میومد اینام آدمن دیگه

اخه به نظرم خیلی کوچیکه کلاس هفتم هستش ولی دارم روش فکر میکنم

اخه به نظرم خیلی کوچیکه کلاس هفتم هستش ولی دارم روش فکر میکنم

اگر دخترت منطقی بهش بگو فعلا صبر کن که پوستت خراب نشه و موهات بیشتر بشه. اما اگر ممکنه تحقیر و مسخره بشه مس بزار برداره

خدايا پس كي ميخواي از اون نگاها كه حواسمون نيس به زندگي مون بندازي🤩🤩🤩🤩🤩
منم خودم تو دبیرستان برداشتم اون وقت زیاد مد نبود و تا طرف عروسی نکرده بود برنمیداشت ولی مال من سیاه ...

سلام دخترمن 11سالشه ازامسال براش کرم موبر خریدم وبهش گفتم باید بدنتو تمیزکنی بهداشت هست واینکه ممکن هست واژنت عفونت بگیره ولی برای صورتش بهش گفتم وقتی بزرگتر شدی میبرم لیزر انجام بدی که راحت بشی باراول خودم براش انجام دادم که یاد بگیره والان هرماه خودم بهش میگم اگه نیاز هست وقتی رفتی حمام انجام بده شما هم براش سخت نگیر واگه واقعا دوست نداری یه جوری باهاش صحبت کن که این چیزا اعتماد به نفس نمیاره دوستانه باهاش حرف بزن یعنی چی که پیام بهش بدی وقتی خودتون دونفر هستید باهاش حرف بزن یا برید بیرون باهم صحبت کنید که همسرتون نباشه بگو حرفهای مادردختری تا بهش بچسبه 

2706