2737
2734
عنوان

قهوه سبز 🤗🖑

186 بازدید | 13 پست

کسی هست قهوه سبز بخوره برا لاغری راستش من تازه خریدم و نمدونم چطور دم کنم که خوب باشه 

قهوه ساز هم ندارم 

دم کردم خیلیی بد مزه شد نزدیک ۲۰ دقیقه داخل اب جوش اصلا نتونستم بخورم گفتم  شاید اشتباه دم کزده باشم تا این حر بد مزه اس 

اونایی که میدونن چطور دم میشه میشه کمکم کنین ❤

نم 

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من قبل عروسیم خوردم 3کیلو کم کردم ولی شبا یه لیوان شیر با یهدونه خرما میخوردم من ابو جوش میوردم بعد یک قاشق قهوه اسیابشده میریختم توش میگذاشتم با حرات کم تا ده دقیقه دم بکشه خودم که اینجوری درست میکردم بقیه رو نمیدونم دیگ

بر انچه که باور دارید ایستادگی کنید خدا با ما ست  
2742
من قبل عروسیم خوردم 3کیلو کم کردم ولی شبا یه لیوان شیر با یهدونه خرما میخوردم من ابو جوش میوردم بعد ...

یعنی شام نمیخوردی ؟ بعد این که ابو اول جوش میکردی بعد میرختی یا اینکه با اب قاطی میکردی باهم بجوشن ؟

چه زمان استفاده کردی تا ۳ کیلو کم کردی ؟

من قبل عروسیم خوردم 3کیلو کم کردم ولی شبا یه لیوان شیر با یهدونه خرما میخوردم من ابو جوش میوردم بعد ...

منظورم اینه که چقد طول کشید با قهوه سبز ۳ کیلو لاغر شدی؟

یعنی شام نمیخوردی ؟ بعد این که ابو اول جوش میکردی بعد میرختی یا اینکه با اب قاطی میکردی باهم بجوشن ؟ ...

اره شام نمیخوردم اول ابو جوش بیار بعد قهوه بریز توش بعد بزار رو سماوری بخاری تا دم بکشه 

2738
منظورم اینه که چقد طول کشید با قهوه سبز ۳ کیلو لاغر شدی؟

من چون کم خونی شدید داشتم روزی دو تا لیوان بیشتر نمیخوردم دو ماه نیم طول کشید 3 کیلو کم کردم البته اونم چیزای شیرین خیلی کم میخوردم حتی با چایم قند نمیخورم فقط  صبحانمو کامل میخوردم بعد ناهارمو کم تر میخوردم شامم که شیر وخرما میخوردم 

من چون کم خونی شدید داشتم روزی دو تا لیوان بیشتر نمیخوردم دو ماه نیم طول کشید 3 کیلو کم کردم البته ا ...

عالیههه 🖑😍😍 منم فصل تابستون عروسیمخ میخام ۵ کیلو کم کنم یا اگه شد راحت شد ۷ کیلو  

عالیههه 🖑😍😍 منم فصل تابستون عروسیمخ میخام ۵ کیلو کم کنم یا اگه شد راحت شد ۷ کیلو  

انشالله به سلامتی باشه ولی در کنارش رژیم هم بگیر بهتر اثر میکنه وزودتر وزن کم میکنی ورزش هم بکنی خوبه 

روش دم کردن قهوه سبز از سایت عطارک :

مواد لازم برای دم کردن قهوه سبز

قهوه سبز ۵۰ گرم

آب سرد ۳۵۰ میلی متر

قهوه جوش

طرز دم کردن قهوه سبز

برای شروع بهتر است بدانید که دانه های قهوه‌سبز سفت تر از دانه های قهوه معمولی است. پس سخت تر آسیاب می شوند. برای حل این موضوع ابتدا دانه های قهوه‌سبز را آسیاب کرده و پودر قهوه سبز را با آب سرد مخلوط کنید. مخلوط به دست آمده را داخل قهوه جوش بریزید. حدود ۱۵ دقیقه روی حرارت قرار دهید تا به جوش آید.

قهوه جوشیده را کنار بگذارید تا خنک شود. در این مرحله هر چقدر که قهوه بیشتر بماند، خوش طعم تر خواهد شد. پس از گذشت این مدت، قهوه را از صافی رد کرده و نوش جان کنید. برای اینکه قهوه شما طعم بهتری پیدا کند، می توانید کمی عسل به آن اضافه کنید.

برای خرید قهوه سبز از بزرگترین عطاری اینترنتی کلیک کنید