2733
2739
عنوان

سینما رفتین ؟

251 بازدید | 30 پست

امروزآفم صبح میخواستم برم کوه برف و بارونه

مهمون عزیزی دارم حالا اگه بخوام ظهر برم سینما فیلم خوب چی پیشنهادمیدین؟

بچه دار شدم چند باربیشتر نرفتم فیلمارو الان نمیدونم چیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاتیوشا قشنگه.

مغزهای کوچک زنگ زده(البته اگه هنوز روی پرده باشه)

تگزاس مززززخرفه داغووون و پر از کنایه های جنسی

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2731
انفاقا الان داشتم میخوندم دربارش عزیزم شما تهرانی یه سوال دارم؟

اره عزیزم من تهرانم

خداجونم بابت همه اتفاق های خوب زندگیم ازت ممنونم،هر روز داره زندگیم بهتر  و بهتر میشه ومن شادتر و خوشحال تر ، خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت
کاتیوشا قشنگه. مغزهای کوچک زنگ زده(البته اگه هنوز روی پرده باشه) تگزاس مززززخرفه داغووون و پر از ک ...

آره اینم رو پردس

اجتماعیه

چطوریه؟خیلی آه و ناله نباشه فقط

کاتیوشا قشنگه. مغزهای کوچک زنگ زده(البته اگه هنوز روی پرده باشه) تگزاس مززززخرفه داغووون و پر از ک ...

کجای کاتیوشاقشنگه

مغزهای کوچک زنگ زده ام شهرستانافقط اکران دارن

2738
آره اینم رو پردس اجتماعیه چطوریه؟خیلی آه و ناله نباشه فقط

طنزه.

یکمم.فضای معنوی داره.

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
اره عزیزم من تهرانم

دوستم من همیشه سینما کوروش میرم بلیتمو نتی میخرم.امروز باید پسرمو بخوابونم بعد برم به نظرت اونجا هم میتونم بلیت بگیرم؟یعنی فروش حضوری دارن؟

دوستم من همیشه سینما کوروش میرم بلیتمو نتی میخرم.امروز باید پسرمو بخوابونم بعد برم به نظرت اونجا هم ...

اره حضوری هم دارن

مگه میشه نداشته باشن

من کوروشنرفتم تا حالا

آزادی میرم همییشه

ولی هم نتی دارن هم حضوری غیر ممکنه نداشته باشن

شمارشونو از نت بردار بزنگ بهشون

خداجونم بابت همه اتفاق های خوب زندگیم ازت ممنونم،هر روز داره زندگیم بهتر  و بهتر میشه ومن شادتر و خوشحال تر ، خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت
2706