2737
2739
عنوان

ًدرد و دل

| مشاهده متن کامل بحث + 102 بازدید | 21 پست
[QUOTE=79860272]تجربه بهم ثابت کرده با هرکس مثل خودش رفتار کن فقط همین اگه میخواهی دلخوریم پیش نیاد ...

اتفاقا جایی که میبینی حرصتو دارن سر یه موضوعیی یواشکی باشوهرت پچ پچ کن بخند هی یواشکی به اونا هم نگاه کن فکر میکنن داریرمسخرشون میکنی یهو منفجر میشن از عصبانیت من اینجور موقع ها حرص در میارم لبخند از رو لبم کنار نمیره 😂😂😂😂البته کار بالارو نکنی چون زنده نمیمونی😂😂

ای حال نا معلوم آروم باش آروم
تحویلت میگیرن تو هم بگیر ، بی محلت میکنن تو هم بی محل کن  فکر کردی فکر شکستنو خورد شدنه غروره ...

واقعا تا الان ک له شدم هرچی بیشتر احترام میذارم کمتر متوجه میشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فرقش احترام به شماست عزیزم به شوهرت بگو فامیل های شما تو زو میشناسند و با تو راحت اند اما با من که ر ...

اوایل میگفتم میگف نه اونا ب من میگن توروهم گفتن ولی ابلت بعتر شده یکم ولی فک میکنم درستش اینه ک قاطع باشم و نرم  چون اصلا دیکه دیده نمیشم

اتفاقا جایی که میبینی حرصتو دارن سر یه موضوعیی یواشکی باشوهرت پچ پچ کن بخند هی یواشکی به اونا هم نگا ...

اخ ینی بخدا منم اونجا حفظ ظاهر میکنم ولی در این حد تبهر ندارم خیلی دلم می خواد بتونم اینطوری باشم حداقل شب ک بیام خونه انقد حرص نمیخورمم  واقعا میخوام عوض بشم 

2731
اوایل میگفتم میگف نه اونا ب من میگن توروهم گفتن ولی ابلت بعتر شده یکم ولی فک میکنم درستش اینه ک قاطع ...

نمیدونم عزیزم ولی من اگرر بودم نمیرفتم بحث رو به خانواده شوهرم میکشدم تا اونا هم بفهمند که من از بی احترامی متنفرم پس باید به من احترام بزارید تا منم احترام بزام به هرحال خودت میدونی... شب خوش