2726
عنوان

ًدرد و دل

102 بازدید | 21 پست

بچه ها امشب رفتیم مهمونی خونه عمه های همسرم  ۴تا عمه داره و اونا هیچ وقت ب من زنمیزنن برا دعوت همیشه ب همسرم زنگ میزنن منم چون تو عقدم نمیخوام خونواده ها ازم دلخور بشن برا همین میرم ولی اونا برام قیافه میگیرن با این ک من ادم گرم و خوشرویی ام ولی اونا حتی میوه ب من تعارف نکردن اصا از اول هم قیافه میگرفتن و من بعدش ناراحت میظم و خودخوری میکنم ک چرا مثلا حتی موقع خدافظی رفتم بهشون دست دادم  چرا نمیتونم قیافه بگیرم یا چرا فکر خونواده شوهرمم ک ازم دلخور نشن مثلت پدر شوهرم ولی رفتارتی زشت اونا رو تحمل میکنمممم

به عنوان کسی که هفت سال کار شما رو کرده میگم نکن  با همه مثل خودشون باش تمام

من همیشه به کارنامه‌ام با این دید نگاه میکردم که عیب نداره نوزده برادر بیستِ،🤗هجده خواهر نوزدهه🙃، هفده داداش ناتنی هجدهِ☺، شونزده آبجی کوچیکِ هفدهِ🙂، همینجوری پیش میرفتم تا اینکه😮یه بار چاهار و نیم شدم😥حساب کردم دیدم میشه نوه عمه ی پسر خاله ی ۲۰😕😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تجربه بهم ثابت کرده با هرکس مثل خودش رفتار کن فقط همین اگه میخواهی دلخوریم پیش نیاد جلو خانواده شوهرت خوب رفتار کن وقتی اونا میرن محل سگشونم نزار😊😊😊

ای حال نا معلوم آروم باش آروم
2728

فکر کنم کیبورده گوشیت مثله من خرابه غلط تایپ میکنه..

تا وقتی به خودت شخصاً زنگ نزدن نرووو از الآنم هر جور رفتار کنی تا آخرش همینه مراقب رفتارت باش که واسه اونا عادت به بی احترامی نسبت به شما نشه عزیزم. موق باشی

جاری منم برامن قبافه میگیرف من سرصحبتوباهاش بازمیکردموصمیمی میشدم

بعدعادت کرده بودهمیشه وهمه جااین سده بودکارش

شوهرمنم گف اگ اون برات قیافه گرف توصدبرابربراش قیافه بگیراون خرکیه

منم همینکاروکردم.مث خودش رفتارکردم ازاون موقع بهترشده 

تحویلت میگیرن تو هم بگیر ، بی محلت میکنن تو هم بی محل کن 

فکر کردی فکر شکستنو خورد شدنه غروره خودت نباشی بزرگ میشی  نه عزیزم له میشی 

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
به عنوان کسی که هفت سال کار شما رو کرده میگم نکن  با همه مثل خودشون باش تمام

خیلی دلم میخواد الان نسبت ب اولا بهتر شدم ولی خیلی حس بذی دارم ک ببخشید احساس میکنم ی احمقم بعضی وقتا ۲۷سال سنمه ولی نمیتونم منم قیافمو واسشون کج و کوله کنم دلم میخواد اصا نبینمشون ولی نمیشه  

کار بدی میکنی یکم خودتو بگیر  من از وقتی خودمو میگیرم خیلی بهتر شده روابط

حق با تو  من میدونم ک اشتباه کردم ولی نمیدونم کار درست چیه همیشه میگم اینبار اگه فقط ب خودم  ز بزنن میرم ولی باز  کوتاه میام باز چشم وا میکنم اونجام حتی اونجام نمیتونم اخم کنم حرف نزنم اه 

خیلی دلم میخواد الان نسبت ب اولا بهتر شدم ولی خیلی حس بذی دارم ک ببخشید احساس میکنم ی احمقم بعضی وقت ...

میتونی تمرین کن رو عزت نفست کار کن اول خودت رو دوست داشته باش من تونستم و تغییر کردم الان حالم خوبه 

من همیشه به کارنامه‌ام با این دید نگاه میکردم که عیب نداره نوزده برادر بیستِ،🤗هجده خواهر نوزدهه🙃، هفده داداش ناتنی هجدهِ☺، شونزده آبجی کوچیکِ هفدهِ🙂، همینجوری پیش میرفتم تا اینکه😮یه بار چاهار و نیم شدم😥حساب کردم دیدم میشه نوه عمه ی پسر خاله ی ۲۰😕😂😂
حق با تو  من میدونم ک اشتباه کردم ولی نمیدونم کار درست چیه همیشه میگم اینبار اگه فقط ب خودم &nb ...

نرفتنت اشتباهه

اینکه میری درسته 

همیییشه شوهرتو طوری عادت بده بدون تو حتی خونه اجیهاش مهمونی نره

وقتی برین خونه خودتون قهر ک کنین از خونه نمیزنه بیرون این نصیحتو اویزه گوشت کن

ولی رفتی هم خیلی تحویلشون نگیر 

حسابی با همسرت با کسی ک تو جمع خوبی حال کن

فکر کنم کیبورده گوشیت مثله من خرابه غلط تایپ میکنه.. تا وقتی به خودت شخصاً زنگ نزدن نرووو از الآنم ...

نه دارم با عصبانیت تایپ میکنم ببخشید 

اخه مطمئن نیسم مثلا اینکه عمه شوهرم من و شوهرم و بخواد دعوت کنه باید ب من زنگ بزنه یا ب خودشم کافیه  اخه بعضیا میگن فرقش چیهذولی خودم ناراحت میشم ک چرا حتی یک بار ب من ز نزدن 

نه دارم با عصبانیت تایپ میکنم ببخشید  اخه مطمئن نیسم مثلا اینکه عمه شوهرم من و شوهرم و بخواد د ...

فرقش احترام به شماست عزیزم به شوهرت بگو فامیل های شما تو زو میشناسند و با تو راحت اند اما با من که راحت نیستند غریبه اند باید به من زنگ بزنند به شوهرت با سیاست بفهمونننن 

2706