2737
2734
عنوان

بچه ها جمعه تولد شوهرمه باهاش قهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1182 بازدید | 77 پست
فداتشم زنگ زدی نگو تولده بگو بیاید دور هم باشیم که کادو رو بهانه نکنه  بعد اومد گفت عه چرا نگف ...

نمیدونم شاید همین کارو کنم ولی دلم خیلی شکسته هرچی گریه میکنم آروم نمیشم

اگ میشه ی صلوات بفرستین قلب نی نیم سالم باشه ب سختی باردار شدم 
حتما تولدشو بگیر . چون بلاخره آشتی میکنین ولی اگر تولد نگیری یک سال تو دلش میمونه و هر وقت یادش بیاد ...

باشه پس همین کارو میکنم. الان سرکاره صبح میاد. اون دگ صبح بیاد دعوا یادش رفته منم قهر نکنم ن؟ نمیخوام خاطره بدی تو ذهنش بمونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم شاید همین کارو کنم ولی دلم خیلی شکسته هرچی گریه میکنم آروم نمیشم

الهی بگردم عزیزم. میفهممت منم گاهی هر کاری میکنم اشکم بند نمیاد. ولی در عوض بعد گریه حالت بهتر میشه . دعوا و این حرفا بین همه زن و شوهرا هست ولی زود یادتون میره . زیاد خودتو اذیت نکن عزیزم

خدایا خودت مواظب همه چیز باش 
2731
واقعا پرروئه بهش گفتم عیب نداره دوباره مشکل براتون پیش میاد وایمیسم نگاتون میکنم فقط

اینطوری با طعنه کنایه جواب نده مردا جنبه ندارن میمونه تو دلشون و کینه میشه . هر چقدرم بعدش خوبی ببینن باز اون حرفای تو دعوا رو یادشون نمیره .

2740
الهی بگردم عزیزم. میفهممت منم گاهی هر کاری میکنم اشکم بند نمیاد. ولی در عوض بعد گریه حالت بهتر میشه ...

اخه دعوا بین خودمون بود ناراحت شدم اسم مامانمو اورد منم اسم مامان اونو اوردم

اینطوری با طعنه کنایه جواب نده مردا جنبه ندارن میمونه تو دلشون و کینه میشه . هر چقدرم بعدش خوبی ببین ...

خب منم ناراحت شدم چرا این همه خوبی منو نمیبینه؟ این همه من زحمت کشیدم هرسال عید من تمام فامیلشو دعوت میکنم برای ۱۰۰ نفر مهمانی میدم 

ولی حتما آخر شب بهش بگو ازش دلخوری ولی با مهربونی و زبون خوش بگو 

باشه حتما خواهری ب نظرت توجیه میشه؟ اون خودش پلیسه چون همش با مردم سر و کار داره خیلی قدرت بیانش بالاس ولی من ن😢

خب دیگه این به اون در شد 😂 پس بهتره آتش بس کنید 

باشه حتما عزیزم صبح بیاد خونه دگ ب روش نمیارم