2733
2734
عنوان

بچه ها جمعه تولد شوهرمه باهاش قهرم

1182 بازدید | 77 پست

میخواستم خودم براش کیک درست کنم و شام ببرمش بیرون . ولی امشب دلمو خیلی شکست نمیدونم چکار کنم باهاش اشتی کنم چون تولدشه؟

اگ میشه ی صلوات بفرستین قلب نی نیم سالم باشه ب سختی باردار شدم 

اگه  تو تو دعوا و قهر مقصری حتما این کارو بکن ولی اگه نه هرگز ، 

بعدش حالا شاید تا جمعه آشتی کردین   

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

براش خودت کیک و شام مورد علاقشو بپز

باهاش آشتی کن 

ولی آخر شب بهش بگو از کاری که کردی ناراحت شدم و دلم شکست. بلخره اونم سنگ که نیست . اینجوری به اشتباه خودشم پی میبره 

خدایا خودت مواظب همه چیز باش 
اگه  تو تو دعوا و قهر مقصری حتما این کارو بکن ولی اگه نه هرگز ،  بعدش حالا شاید تا جمعه آ ...

مقصر ک دوتامون بودیم . ولی اون حرفایی زد ک دلم خیلی ازش گرفت 

وای یعنی تا اون موقع اشتی نمیکنید 

ما تا حالا نشده قهرمون بیشتر از یک ساعت بشه تو بگو حتی کتک کاری هم داشته باشیم بیشتر از یک ساعت نشده

شوهرم میگه زندگیمونو نی نی سایت خراب میکنه   
2738
مقصر ک دوتامون بودیم . ولی اون حرفایی زد ک دلم خیلی ازش گرفت 

حالا انشالله فردا آشتی میکنین  شما هم جمعه رو بترکون واسش.  

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
براش خودت کیک و شام مورد علاقشو بپز باهاش آشتی کن  ولی آخر شب بهش بگو از کاری که کردی ناراحت ...

ناراحت شدم چون همیشه بهترین احترامارو ب خانوادش و فامیلش میزارم بعد ب من میگه هیچکی خونمون نمیاد گفتم ب من چ نکنه انتظار داری دست و پای مامانتو بوس کنم ک بیاد خونمون چقد بهشون التماس میکنم خب خودشون نمیان

ی چیزی گفته تو دعوا.توم لابد ی چیزی بهش گفتی تولدو بگیر.بفهمه چ زن خوبی داره دیگ دلتو نشکنه

اصن قدر نمیدونه بخدا

2706