2733
2739
عنوان

اصلا بلدنیستم شوهرم رو توچنگ بگیرم و ناز کنم بیشتروقتاغرمیزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 573 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مثلا بخام ایراد ازش بگیرم همش حالت غر داره خواسته ای دارم باز حالت غر داره اخه خیلی ریلکسه یکار ک بخ ...

ببین من مثال برات میژنم

شوهر من اوایل عقدمون مثلا برام هدیه نمیخرید دوس داشتم برام کادو بخزه ببین بلدنبودا مامانش برام میخرید چیزای خوب بعد شوهرم میگرفت میاورد

بهش یه شب کفتم من خیلییییی دوس دارم یوقتی کادو بهم بدی برای اینکه عشقتو بهم نشون بدی توجهتو نشون بدی مهم نیست کوچیکو بزرگیش برام اون توجهت قشنگه

یا مثلا جایی ازدستش بخام ایراد بگیرم تو عصبانیت اینکارو نمیکنم میزارم وقت خواب ما معمولا دوساعت قبل خواب شایدم بیشترخزف میزنیم 

بهش میگم امروز اینطوری شد من دوس داشتم مثلا تو این رفتارو داشته باشی بجای اون کار بنظرخودت بهتر نیست سغی میکنم منظقی باشم

ببین بستکی داره چیزایی ک ازشوهرت میخای باید یطوری عنوان بشه یه چیزای دگ طور دیگه

مثلا شوهرم عادت مداشت شبا بفلم کنه بخابه خابش نمیبرد

منم بوسش میکردم میگفتم من فقط اون تو خابم میبره میپریدم بفلش الان نصفه شبم ازبفلش دربیام میاد بغلم میکنه بعد میخابه

نمیدونم مثال بزن بهت بگم چیکارکنی

اگه بدونی مهربونی چه تاثیری تو زندگی داره اصلا هیچ وقت غر نمیزنی

سعی کن همیشه از جملات مثبت استفاده کنی حتی وقتی انتقاد میکنی

مثلا بین جمله تو هیچ وقت بهم توجه نمیکنی 

و جمله من با توجه بیشتر تو شارژمیشم 

خیلی فرق هست

تمرین کن آروم باشی  

سایه ات از سرمان کم نشود حضرت حق..
2738
بلدنیستممم یادم بده

خودت باید رگ خواب همسرتو پیدا کنی

مثلا همسر من از اینکه من قهر کنم ،اخم و تخم کنم یا صدامو ببرم بالا بیزاره،اکثر مردای دیگه هم همینن

کاری نداره،سر به سرش نذار چند وقت،گیر نده اصلا ببین چی میبینی

راه خوبیه اثل خثبیاشو بگی بعد بدیاشو

آره مثلا چندروزپیش که سریه موضوعی ناراحت بودم وبروز نمیدادم ناراحتم 

داشتیم حرف میزدیم یهویی گفتم توخیلی خوبی،برگشت گفت دخترادادرنیار کجام خوبه آخه؟توخوبی که منوتحمل میکنی وفلان

بعدگفتم نه بامردای فامیلت مقایسه میکنم ازهمشون سرتری وخوشحالم همسرمی بعدکه خام حرفام شد گفتم فقط یه گله دارم ازت وادامه ماجرا

اونم که باورش شده بودخوبه براهمین تاآخرگوش دادوپذیرفت حق بامنه

دوستای گلم براسلامتی هممون وبرآورده شدن حاجات وآرزومون یه صلوات بفرستین.خیرببینین.😘😘😘

من مثلا تو خونه یه قانونی گذاشتم

به همسرم گفتم وقتی میای خونه حق نداری از خط به بعد بیای تو 

تا بیام بوست کنم وبغلت کنم بعد بیای

الان عادت کرده تا نرم استقبالش نمیاد خودش صدام میزنه 

سایه ات از سرمان کم نشود حضرت حق..
بلدنیستممم یادم بده

ببین مثلا ی مدت ابراز محبت کن،سورپرایزای ساده..من مثلا نوشیدنی مناسب فصل درست میکنم میاددم در بچه روبرسونه میبرم براش،مثلا غذارواماده میکنم،یه متن عاشقانه مینویسم میزارم . حرفاتو بنویس رویه کاغذ اول صفحه حرفاقشنگ بعدش خواستتو بامهربونی بنویس بزار یه جا مث روی فرمون ماشین یاتوجیبش که ببینه .ی مدت محبت..تومسائل جن س ی کم نزاراصلا تواین مورد خیلی میشه روش کارکرد روخلقش..نمیشه بازصحبت کرد..مُرده نباش.اکتیو وفعال..

شیطنت کن،تیپ بزن..اگربچه نداری ک خیلی دستت بازه

بیا خواهر شوهر و مادرشوهر من یادت بدن ،بعد شما به من یاد بده اصلا هم عشوه ناز و مهربونی و احترام نی ...

من مامانم و خواهزم اینطوزین بنظرم موفق نیستن

من زندکیم خیلی شیرین تزه شوهرمم بحرفمه ولی احتزام و عشقو علاقمون سرجاشه

خیلیییییییی هم بهتریم تا اونا

2706