2733
2739
عنوان

عشق

418 بازدید | 41 پست
سلام دوستان عزیز

دختری عقد کرده هستم

پنج ساله عقدم

احتلافات زیادی با شوهرم داریم.لجبازی .کوتاه نیومدن

این اخرا دیگه کارمون به دادگاهم کشید

تو این گیر و دار من با اقایی اشنا شدم

و ایشون منو همونجور که میخواستم دیدن

و مثل یه پدر واقعا کمکم کردند بهم اعتماد بنفس دادن.اشکالاتمو بهم گفتن.ولی ایشون قصد اینو ندارن که منو گول بزنن ایشون اعتیاد داره.خیلی بهم علاقه پیدا کرده.منم میدونم کار اشتباهی کردم .ولی بخدا فکر نمیکردم بهشون علاقه پیدا کنم.من شوهر دارم

ولی همه اون چیزایی که از شوهرم ندیدم از ایشون دیدم.😳😳😳😳.میدونم تو دلتون بهم بد و بیراه میگید.وقتی میفهمیدم خانومای شوهر دار با جنس مخالف حرف میزدم فکر نمیکردم یه روزی خودمم به این جا برسم

الان موندم سر دوراهی چکار کنم

من با شوهرم تفاهم نداریم.و همه حرمتها بینمون شکسته شده.شوهرم یک شنبه نوبت عمل داره.با همه اختلافا میکه دوست دارم بالا سزم باشی

ولی غرور شکسته شدم نمیزاره برم

چون خیلی به من و خام.ادم توهین کرد

چون خانوادم قبولش ندارن و هر بار بهش تیکه انداختن شوهرمم الان میگه خانوادت ادم حسابی نیستن

بنظر شما دختر و پسر وقتی ازدواج میکنن نباید احترام خانواده ها رو نکه دارن.اگر خامواده ها تو دوران عقد چیزی گفتن گوش بدن در حد نصیحت.ولی شوهرم میگه اگه به حرفشون گوش میدادم باید تا اخر عمر سواری بدم به خانوادت

الان سر دوراهی ام

از طرفی با این اقا وقتی حرف میزنم اروم میشم

ولی از بس با شوهرم سر مسائل حاشیه ای بحث کزدیم وقتی پیام میده با ترس و لرز پیاملشو میخونم.مطمئنا منم اشتباهاتی داشتم نمیخولم اینجا شوهرمو نخریب کنم.ولی شوهرم و من هیچ کدوم مدیریت نداشتیم

الان واقعا احتیاج به کمک دارم

فقط قضاود نکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا من تازه عضو بودم نميتونستم تاپيك بزنم بلد نبودم شما چجوري وارد نشده تاپيك ميزني😩

اول متنت مث اون پياميه ك واس ملت مياد ميگ سيدي هستم چوپانم گنج پيدا كردم نذر كردم شماره شما امد😃😃

به نام قدرت مطلق الله

مطمئنی با اون آقا دومیه ۵ سال دیگه هنوزم انقدر حس خوبی داری؟

آیا با شوهرت هم اولش همینجوری شروع نشد؟

لطفا با مشاور خوب صحبت کن اگه پول نداری زنگ بزن ۱۴۸۰

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
2738

عزیزم طلاقتو از شوهرت بگیر ولی ب اون اقاهم فک نتتتنکن مردم چون شوهرشون معتاده معتاد میگیرن از چاله میخای بیفتی تو چاه حرف خوبو هنه بلدن بزنن معتادی درد خیلی بدیه گله من

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵

خب عزیزم مشکلاتتو دور نزن 

اول با شوهرت تکلیف خودتو مشخص کن .

یا برین مشاوره یا طلاق بگیرین

بعد با یه نفر دیگه ارتباط برقرار کن

طول میکشه تا بفهمی دوس داشتنِ آدما دست خودشون نیست ، دست هورموناشونه =)

عزیزم قضاوت نمیکنم اما قبل احترام گذاشتن به خانواده احترام به خود رابطه الویت داره من حتی با شخص غریبه ای حرف بزنم عذاب وجدان میگیرم هرجقدر هم همسرت آدم بدی هست جدا شو بعد به بقیه دل ببند 

دوست داری همسرت با صحبت های یک زن دیگه آروم بشه؟

اگر نمیخوایش تکلیفشو معلوم کن و جدا شو این کارت مصداق خیانته گلم.

شرایطتت سخته.اگ طرف معتادنبود میگفتم جداشو باهاش ازدواج کن.ولی اگ باهمسرت نمیتونی جداشو بااین اقا هم ازدواج نکن.ادمـ معتاد نمیتونه ترک کنه

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
2706