2737
2739
عنوان

بحث منو شوهرم

788 بازدید | 39 پست

خلاصه میگم براتون 

شوهر من یکم خسیسه البته واسه خورد و خوارک کم نمیزاره و ماهیانه واسه پول تو جیبی ۲۰۰-میده به من که هر ماه خرج میشه و من اصلا نمیتونم پس انداز کنم مثلا میرم بیرون برا بچع ها یا خودم لباس خوارکی میگیرم تموم میشه 

البته واسه خودش خرج میکنه هر چی دلش بخاد میگیره براخودش ولی وقتی مریض میشه دکتر نمیره و میگه خوشم نمیاد حالا من دندونام خرابه میگه خودت بروو بچه هام نگه نمیداره تازه میگه بزار تابستون مامانت بیاد  بعد میگه من پول نمیدم النگو هاتو بفروش ،

حالا مندیشب گفتم دندونامو ارتودنسی کنم یه شری انداخت هر چی از دهنش در اومد گفت میگه خیلی پرو شدی حتما پس فردا میگی دماغمو عمل کنم مگه من سر گنج نشستم من همینجوری پسندیدمت 

و تو اصلا اندازه ۴-۵ملیون ارزش نداری اینا بعد منم عصبی شدم گفتم خیلی به خودت نناز با این دماغ گنده ات منم که تحملت میکنم اونم دیگه ول کن نیس میگه از صبح تا شب جون میکنم به خاطر تو توهم از من خوشت نمیاد طلاقتو بگیر برو 

حالا از دیشب ول نمیکنه نمیدونم چیکار کنم برم منت کشی کنم یا قهر باشم البته الان حرف میزنیما ولی امشبم باز گفت و جدا خابید میگه تو که از من خوشت نمیاد منم گفتم ول کن غلط کردم 😢😢😢

ببخشید طولانی شد اخه خیلی دلم گرفته کسی رو ندارم درد و دل کنم باهاش 

دخملـــــــای من مامان فداتون👧👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هردو حرف بدی زدین.خب اونم ب توگفته تو ٤ ٥ نمی ارزی تو دست پیش میگرفتی میرفتی توقیافه

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
2731
2738

عزیزم هیچ خانم باشخصیتی این مدلی باهمسرش حرف نمیزنه سعی کن همیشه بهش احترام بذاری تا اونم این حرفارو نزنه و حرمت بین زن وشوهری شکسته نشه خانمی

وقتی پدری از دنیامیرود تکه ای از روح فرزندش را باخودش به زیرخاک میبرد .خیلی دلتنگتم پدر😢
حرف همسرت خيلي زشت بوده يعني چي انقدر بيشتر ارزش نداري ٢٠٠ خيلي كمه نميشه بيشتر بده؟؟؟

اره خیلی چیزای بدتری هم گفت که حوصله ام نمیکشه بگم ولی اصلا قبول نمیکنه که خوش چی گفتع فقد میگه تو گفتی دماغت بزرگه ول نمیکنه 

نه بیشتر نمیده میگه هر چی لازم باشه واسه خونه خودم میگیرم دیگه 

تازه میگع با همن پول پس انداز نمیکنی و ول خرجی 😭

دخملـــــــای من مامان فداتون👧👧
2706