2752
2734
فكر كنم من اون لطافت و كم دارم چون خودمم اين حس و دارم

البته سلیقه افراد تو دوره های مختلف فرق میکنه اون آقا سنش زیاد بوده و زن جذاب از نظر اونا زنی بوده کمی چاق و لوس و کاملا زنانه که تند تند حامله میشده و کلمات رو کشیده ادا میکرده...اما الان اکثر آقایون از خانومایی خوششون میاد که واسه خودشون ارزش قائل باشن و تو زندگی هدف داشته باشن و کمی دور از دسترس و باوقار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه ميدونين اون آقاهه كتابتي روانشناسي زياد خونده بود بعد ميگفت با يه جلسه شخصيا ادمارو ميتونم تحليل كنم و ٩٠درصدم درسته اطرافياشم تاييد ميكردم شايد واسه همين نظرش واسم مهم شد

2731
خب نيست 😕

استارتر خودت باش،  هرکس نسخه ی منحصر به فرد خودشه ، بزار طرف عاشق اصالتت و نجابتت بشه ، یه خانم به معنای واقعی کلمه باش ،توی زندگی مشترک هم شیطون و دلربا باش ، نازشو  بخر و به موقع ناز کن .

آخه ميدونين اون آقاهه كتابتي روانشناسي زياد خونده بود بعد ميگفت با يه جلسه شخصيا ادمارو ميتونم تحليل ...

اون آدم انقد بی شخصیت بوده که برگشته به زن مردم گفته جذاب نیستی!من واسه یه همچین آدم پررویی تره هم خورد نمیکردم که هیچ چنان بد باهاش برخورد میکردم که بار آخرش باشه راجع به زن مردم نظر بده مرتیکه 

استارتر خودت باش،  هرکس نسخه ی منحصر به فرد خودشه ، بزار طرف عاشق اصالتت و نجابتت بشه ، یه خانم ...

درسته قبول دارم ولي خودمم از اينكه نميتونم احساساتم و بروز بدم ناراحتم به نظر آدم سرد و مشكي ميام البته با همسرم اينجوري نيستم