2733
2734
عنوان

یه توصیه برا پوستای چرب

| مشاهده متن کامل بحث + 1882 بازدید | 72 پست
اول یه چکاب برای تیرویید کبد چرب و ویتامین دی بدنت بده اگه اینا اوکی باشه جوش کمتر میزنی و البته بگو ...

آزمایش تیرویدتازه رفتم مشکل نداشتم ولی پرولاکتینم بالاس.زیاد اهل آرایش نیستم کرم روشن کننده مای میزنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اول یه چکاب برای تیرویید کبد چرب و ویتامین دی بدنت بده اگه اینا اوکی باشه جوش کمتر میزنی و البته بگو ...

یعنی ویتلمین دی تاثیر داره رو جوش زدن؟

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘
آزمایش تیرویدتازه رفتم مشکل نداشتم ولی پرولاکتینم بالاس.زیاد اهل آرایش نیستم کرم روشن کننده مای میزن ...

کرمای روشن کننده ممکنه رو پوست چرب جوش زایی کنند یه مدت استفاده نکن و پوستتو با محلول کلیندامایسین ضدعفونی کن

و خدایی که بشدت کافیست🌸
2740
من پوستم چربه کرم بزنم انگار اب ریختم میریزه ولی بعدحموم اگ مرطوب کننده نزنم بدجور خشک میشه بزنمم چر ...

پوست چرب دهیدراته شده پوستت بی اب شده عزیزم اگه با مرطوب کننده جوش میزنه صورتت اسپری اب اون بگیر بجای مرطوب کننده بزن و برای پوست بدنت لوسیون بچه استفاده کن

و خدایی که بشدت کافیست🌸
کرمای روشن کننده ممکنه رو پوست چرب جوش زایی کنند یه مدت استفاده نکن و پوستتو با محلول کلیندامایسین ض ...

محلول دارم قبلاهم استفاده گردم ولی چه فایده گرمیجات بخورم دوباره میریزه بیرون.تازه لک های جوشمو چکار کنم؟مگه یه درد؟!

2706