2733
2739
عنوان

همین الان پلیس ریخت تو خونه همسایه طبقه پایینمون و زنه و ...

| مشاهده متن کامل بحث + 3951 بازدید | 115 پست
خداییش زنی که پسر بیاره خونه خیلی خفنه اخه چطور نمیترسن 🤔🤔🤔

مستأجر خونه بابام اینا میاورد 😑😑

دیگه ما سه تا دختر بودیم آبروی ماهم داشت میرفت الکی الکی 

یه روز که پسره تو خونه بود بابام رفت به خانومه گف خالی کنید خونه من جای کثافت کاری نیس

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊

خیانت خیلی بده خیلی و واقعا پست ترین کاره اما تو قانون ما فقط پدر زن و در میارن و این درست نیست

الان اگه شوهرش زن اورده بود هیچکس نمی فهمید و هیچکس حتی زنش بو نمی برد

لطفا فقط یه صلوات برای سلامتی اقا امام زمان💕 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداییش زنی که پسر بیاره خونه خیلی خفنه اخه چطور نمیترسن 🤔🤔🤔

ته توشو درمیارم میام میگم. بالاخره معلوم میشه. شوهرم چرا به من اخم و تخم میکنه.!!! یاد بچگیام افتادم دوستام حرف زشت میزدن مامانم منو میزد که یاد نگیرم

لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود/ حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت.سیب را چیدمو و در دلهره دستانم/سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت. تا سه بس بود که بشمارمو در دام افتد/گفت یک دو ولی افسوس ۳ را دوست نداشت*آقای جوینی*  
2728
وای پدر زن رو در میارن الان اگه شوهرش زن اورده بود هیچکس نمی فهمید و هیچکس حتی زنش بو نمی برد

سوالم اینجاس مرده چرا نبود؟؟ یعنی خودش فهمیده و لو داده؟ پس خودش کجا بود؟ این وقت شب اصلا کجاس مرده؟ 

لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود/ حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت.سیب را چیدمو و در دلهره دستانم/سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت. تا سه بس بود که بشمارمو در دام افتد/گفت یک دو ولی افسوس ۳ را دوست نداشت*آقای جوینی*  
ته توشو درمیارم میام میگم. بالاخره معلوم میشه. شوهرم چرا به من اخم و تخم میکنه.!!! یاد بچگیام افتادم ...

یه بارم خانم همسایه ما البته بیوه بود با پیرمرد صیغه ایش توو خونه بود برادرش اومد جارو جنجال پدر من به من اخم کرده بود 

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
دم بابات گرم منم زنه همسایمونو بلند کردم از اپارتمان

زنه خیلی سلیطه بود

به بابام گف اگه به شوهرم بگی آبروتو میبرم 😑😑

بابام گف فقط خالی کنید 

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2738

برادر من هم طبقه پايين آپارتمانشون رو خريد ، همه گفتيم شما كه خوب اينجا يه خونه داشتيد حداقل يه محل ديگه ميخريدي. گفت ؛ زن كسي كه خونش رو خريدم وقتي شوهرش ميرفت سر كار مرد غريبه مياورد . من نميتونم به يه مرد بگم زن تو فلانه ولي ميتونستم خونه رو بخرم آدم كثيف نياد تو آپارتمان ما.

تازه مال سال ها پيش.

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
عزیزم از کجا معلوم رابطه داشتن؟ شاید برادرش باشه با شوهرش مشکل داشته باشه

بخدا امیدوارم اینطور باشه. ولی نیس. معلومه. چون پسره رو انداختن تو یه ماشینه دیگه

برادر من هم طبقه پايين آپارتمانشون رو خريد ، همه گفتيم شما كه خوب اينجا يه خونه داشتيد حداقل يه محل ...

ما تو ساختمون خودمون یه پسر مجرد داریم هردفعه میبینمش با یک دختره

ولی خب مجرده میگیم بیخیال

ولی متاهلا فرق میکنن

زنه خیلی سلیطه بود به بابام گف اگه به شوهرم بگی آبروتو میبرم 😑😑 بابام گف فقط خالی کنید

اینم به شوهر من نظر داشت شمارشو گذاشت رو شیشه ماشین شوهرم...شوهرم بهم گفت  صداشو ضبط کردم  حسابی چزوندمش بعد گفتم بلند بشه

اما به شوهرش نگفتم دلم برای بچه هاش سوخت

اخرش ازم حلالیت خواست

سوالم اینجاس مرده چرا نبود؟؟ یعنی خودش فهمیده و لو داده؟ پس خودش کجا بود؟ این وقت شب اصلا کجاس مرده؟ ...

مطمئنن شوهره خودش دام و پهن کرده مچ زن بدبختشو و آتو بگیره این مردها خیلی خبیثن برای رسیدن به اهدافشون هرکاری میکنن

لطفا فقط یه صلوات برای سلامتی اقا امام زمان💕 
2706