2733
2734
عنوان

تا حالا شده شوهراتونو کتک بزنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1231 بازدید | 127 پست
شوهر من اگه کاری بکنه که من در حد انفجار ناراحت بشم، به گفتن من نمیرسه خودش میگه، و معتقده که بین زن ...

خوبه شوهرت این فهم داره اشتباه کردمعذرت بخوادشوهرمن یبارم تواین سیزده سال ازم معذرت خواهی نکرده همیشه میگه تومقصری

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوبه شوهرت این فهم داره اشتباه کردمعذرت بخوادشوهرمن یبارم تواین سیزده سال ازم معذرت خواهی نکرده همیش ...

عزیزم

اشکال نداره حتما بجاش هزار تا ویژگی خوب داره که این اصلا به چشم نمیاد. 

شوهر منم اولاد پیغمبر نیستا بالاخره هر کسی ویژگی خوب و بدو داره دیگه هیچ کس (به جز معصومین) تو دنیا مطلقا خوب نیست. 

عزیزم اشکال نداره حتما بجاش هزار تا ویژگی خوب داره که این اصلا به چشم نمیاد.  شوهر منم اولاد ...

نه عزیزم خیلی بده دیشب هرچی ازدهنش دراومدبهم گفت سیزده ساله زندگی میکنم یه درصدم دوستم نداره همش فحش دعوادیشب بهش میگم خستم کردی همش دعوامیرم خونه مادرم گفت باشه بروچه بهتر.دوتابچه هم دارم اونوقت وضعم اینه باورت میشه هرچی فکرمیکنم یه خاطره خوبم باهاش نداشتم خیلی نمک نشناسه حیف محبتایی که بهش کردم

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
2728
2738