2737
2739
عنوان

بیاید تا فردا باید جواب خواهرشوهرمینا رو یدم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1235 بازدید | 62 پست

کافیه یجایی بهشون رو بزنی حالا روی صحبتم با خانواده همسرتون نیست در کل افرادی که قدرت نه گفتن ندارن و همیشه برا افراد تا جون مایه میزارن کافیه یکبار از طرفشون حرکتی نبین اون زمان که ضربه میخورند وداینکه داری عادت میدی اطرافیانت رو به متوقع بودن عزیزم لطفا رو تودت کار کت واقعا خواهرانه بهتون میگم 

خوب پس باهاشون برو ولي اگه ديدي خيلي اذيت ميشي يه چندتا مغازه رو برو بعد برگرد تو ماشين پيش شوهرت.

اره باید برم

اگه نتونستم بشینم 

مگه چی میشد که بشه خدا جون....😔 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کافیه یجایی بهشون رو بزنی حالا روی صحبتم با خانواده همسرتون نیست در کل افرادی که قدرت نه گفتن ندارن ...

اره میدونم چی میگی

انقدر همیشهجواب بی احترامیاشونو ندادم تو کل این چند سال

یکبارکه جواب دادم باورشون نمیشد و زمین و زمانو بهم دوختن....

واسه همین میکم نمیخوام دوباره دردسر بشه

2728

داری اشتباه میکنی چون منوجه شدم اخلاقتون عزیزم یه بار دوبار این کارو بکن نهایت میخان برن تو قیافه و سر سنگین شن شما به روی خودت نیار عزیزم شما به سلامتی مادر سدی به فرزندت هم میخای اینارو یاد بدی خودت کم کشیدیی

چجوری بگم ناراحت نشن میکه یعنی نمیتونی راهم بری😖

وااا چرا اینجوری ان هر کس اختیار خودش را داره نه نرو تا یاد بگیرن تو مسایل جزیی برا کسی تصمیم نگیرن

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2740

باشن از دید رودخودت کار کن حتما هم کلاسهای مشاوره و سمینار هایی رو که برا خانواده میزارن رو شرکت کن و تغییرات در خودت بوجود بیار دیگران رو نمتونی تغییر بدی پس رو خودت کار کن تا راه درست رو یاد بگیریی بخاطر خودت میگم فکر فرزندت رو بکن از شما الگو برداری میکنه

عجیبن واقعا....😞 

هر چقدر عجیب باشن نباید خودت را ببازی و تسلیم بشی باید برا خودت ارزش قایل شی اینجور ادم بالاخره یه روزی ازت ناراحت میشن چون توقع دارن همش بحرفشون باشی ونمیشه که برا دیگران زندگی کرد پس بذا ناراحت شن عین خیالتم نباشه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
داری اشتباه میکنی چون منوجه شدم اخلاقتون عزیزم یه بار دوبار این کارو بکن نهایت میخان برن تو قیافه و ...

اخه نمیشناسینشون که شما

اگه بخوان تلخ بشن یجور تلخ میشن که زندگیو برات جهنم کنن...

نمیخوان از خونواده ی شوهر دیو بسازم خداییش

اینجا اکثرا منو میشناسن

ولی پیه شون بارها ب تنم خورده نسقمو کشیدن که دیگه نایی ندارم واسه کل کل

فقط خداروشکر که شوهرم میفهمه...

اخه نمیشناسینشون که شما اگه بخوان تلخ بشن یجور تلخ میشن که زندگیو برات جهنم کنن... نمیخوان از خونو ...

مهم اون هست که میفهمه.واقعا چحوری میخوای بری کلی اذیت میشی.کمردرد پادرد

2706