2737
2734

بچه ها فامیلی همسرم حامی هستش.اسم پسرم رو رهام بذارم؟اونجوری میشه رهام حامی .به هم میاد اسم و فامیل.

ولی از طرفی رهام اسم یه پهولوان بوده که تو جنگ با اشکبوس فرار میکنه و رستم در وصفش میگه رهام را جام و باده است جفت!!! یعنی همش مشروب میخوره و اونو چه به جنگ!

البته جنگای دلاورانه ی دیگه ای هم داشته ولی خب خیلیا میگن عیاش بوده😕

از طرفی به عربی رَهام یعنی گوسفند لاغر میترسم بعدا رُهامم رو با این لفظ مسخره کنن! به عربی ریهام هم اسم دخترونه است یعنی باران نم نم میگم شاید باز بعدا بگه اسمم مثل دختراس😕

به اوستایی هم رهام یعنی شراب باشکوه.

با این تفاسیر رهام بذارم؟آخه به فامیلیشم میاد خیلی سخته دل کندن از اسمش! الانم که یه ماشین دارن میدن بیرون به اسم رهام! شما بودید چیکار میکردبد؟

حالا چرا انقد تعجب کردی خبر نداشتی مگه😂😂😂😂 رهام قشنگه من دوست دارم

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شرکت سایپا هم شنیدم داره یه ماشین میسازه ب نام رهام. اینم در نظر بگیر

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2738
یه عمر قراره به اون اسم صداش کنن! به این چیزا فکر نکنیم چیکار کنیم😅

نه معنی خوبه ها باید ب معنی اسم فکر کرد ب اینکه ب فامیلی بیاد نیاد میگم😬

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
2706