2737
2734
عنوان

1500 رو چه جوري خرج كنم ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7010 بازدید | 264 پست
یه تیکه کوچیم طلا نمیشه🤔

طلا نميخوام اصلا ميخوام خرج قر و فرم كنم

سلام من پرستار آی سی یو و بخش سرطان هستم.همه ی سؤالاتتون درباره پرستاری و بیمار هاتون جواب داده میشه،و همین طور مشاوره درباره کنکور پرستاری و ارشد و همین طور آزمون استخدامی 😉😍
كلي لباس دارم واسه زمستون امسال سه تا پالتو خريدم هيچي نياز ندارم

هیچی بهتر از مسافرت نیست... یا رفتن ب ی رستوران خوب با دوستات

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی رفیق پیداکن بریدسفرباهم .ی تورکیش بگیر یکمم خرید کن اونجا

با ١٥٠٠كيش؟؟؟؟

سلام من پرستار آی سی یو و بخش سرطان هستم.همه ی سؤالاتتون درباره پرستاری و بیمار هاتون جواب داده میشه،و همین طور مشاوره درباره کنکور پرستاری و ارشد و همین طور آزمون استخدامی 😉😍
2731
ی رفیق پیداکن بریدسفرباهم .ی تورکیش بگیر یکمم خرید کن اونجا

کیش ک نمیشه با این پول،قشم میشه ولی،برو پلاژسیمین،دوسه شب با دوستات

اون لبخندی ک برای پنهان کردن دردت میزنی،لبخند،خداست به بنده اش.اون لبخندی که پشتش خدا باشه،تمام مشکلاتو حل میکنه....💕وزن66🔒 هدف55🔐 قد170
برو مسافرت کیش

با ١٥٠٠؟پارسال ٥تومن داديم رفتيم كيش

یه پالت رژ....یه ست کامل لاک...چنددست لباس زیر

لباس زير خوبهههه يادم نبود

2738

لباسو وسایل ارایش ،با یه ناهار لاکچری بعد خرید

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
لباسو وسایل ارایش ،با یه ناهار لاکچری بعد خرید

لوازم ارايش خوبه 😍ناهارم خوبه 

پس برو باهاش واسه مو و پوستت یه کاری کن ، مثلا اگه موهات فر هس کراتینه کن ، یا بالیاژ کن ، یا واسه پوستت یکاری کن اینجوری تا چن ماهم نتیجه اش واست لذت بخشه 

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 
اره پس انداز دارم اين و قرار بود اين ماه خرج كنم واي هنوز نكردم 

برای خودت لباس بخرنزدیک عید هم هست .ی یکی دو دست لباس بچگونه هم بخر برای خانواده ی کم بضاعت نزدیک عیده گناه دارن

2706