2737
2734
عنوان

1500 رو چه جوري خرج كنم ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7010 بازدید | 264 پست
هایفو همونیه ک بانخ لیفت میکنن؟*یاخودت پوستو میکشن بخیه میزنن؟

هایفو یه دستگاه امواج داره ظاهرش مثل لیزر. درد و ... نداره. همون موقع هم اثرش رو نمیبینی تا سه ماه بعد. آروم علات رو سفت میکنه. من خودم هیچ کدوم رو انجام ندادم. اما خواهرام انجام دادن. خیلی تو قیافه اثر داره ولی کسی که ندونه نمیفهمه که چی شده. فقط همه میگن چقدر خوشگل شدی.

من اینجوری خرج میکنم .اول استخر یکم شنا میکنم یک ماساژ هم میرم لذت میبرم .بعد میرم یه ناهار توپ میخورم .و میرم پاساژگردی ‌.چندتا لباس زیر قشنگ میخرم ...یه دست لباس ورزشی ...و شام میخورم و میام خونه .چیزای دیگه هم دوس داشتم که پولت نمیرسه دیگه😆😆😆

چارلی چاپلین در آخرین لحظه های عمرش در پاسخ به گفته کشیش، درباره اینکه امیدوارم خداوند روح شما را قرین رحمت کند ...گفت: " چرا نکند؟ هر چه باشد روح من مال خودش است!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یا میتونی یه تیپ جدید واسه خودت بگیری شامل شال و بارونی و نیم بوت. 

یا میتونی یه لباس مجلسی بگیری اگه مجلسی قراره دعوت شین

یا میتونی خرج صورت کنی مثلا تزریق لب یا میکرو ابرو و خط چشم و مژه

یا موهاتو کراتین کنی با یه رنگ و مش تو بهترین سالن شهرتون

یا میتونی باهاش واسه عزیزات هدیه بگیری. 

2728
چه خوب خودتو تحویل گرفتی عالی بود😂

😄😄😄😄😄

چارلی چاپلین در آخرین لحظه های عمرش در پاسخ به گفته کشیش، درباره اینکه امیدوارم خداوند روح شما را قرین رحمت کند ...گفت: " چرا نکند؟ هر چه باشد روح من مال خودش است!
2738
کل تاپیک رو نخوندم ولی صفحه اول رو خوندم یک سی سی ژل 1800 هست با 1500 ژل نمیتونی بزنی حتی 1 سی سی ...

هزینه اکستنشن مژه حدودا چقدره؟

با لبخندت دنیا رو تغییر بده...ولی نذار دنیا لبخندتو تغییر بده😄
هزینه اکستنشن مژه حدودا چقدره؟

از 200 تا 700 تومن رو خودم میدونم حالا شاید بعضی جاهای خاص گرونتر هم بگیرن

ولی میانگین 300- 400 هست

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"